Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik Sözleşmesi

kosedagnakliyat.com, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. 
Kösedağ Nakliyat sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik 
müşteri "sınıflandırma” çalışmalarında sadece Kösedağ Nakliyat bünyesinde kullanılmaktadır.
Kösedağ Nakliyat, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın,
üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

kosedagnakliyat.com, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. 
Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, kosedagnakliyat.com müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla Kösedağ Nakliyat iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.
Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. 
Kösedağ Nakliyat’dan gönderilen maillerin alt kısmında bulunan “Kampanya duyurularından haberdar olmak istemiyorsanız lütfen tıklayınız.” linkine tıklayarak günlük mail gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz.
Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde kosedagnakliyat.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır.Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin kosedagnakliyat.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Kösedağ Nakliyat’a aşağıda yer alan bilgilerden ulaşabilirsiniz:
Adres: Küçükmustafa Mahallesi Taş Kılıç Cd. No:4/D
             Melikgazi / KAYSERİ
Telefon: 0 (352) 336 13 03
                0 (532) 166 86 63
E-posta: info@kosedagnakliyat.com