Ağrı - Kösedağ Nakliyat

Ağrı

Ağrı

Kurulduğumuz günden itibaren evden eve nakliyat sektöründe öncü kuruluşlar arasında olmayı amaçladık. Kısa zaman içinde de bu amacımıza ulaşmayı başardık. Müşteri memnuniyeti bizim için fazlasıyla önemli oldu. Yaptığımız işi en iyi şekilde ve en doğru seçenekleri belirleyerek yapmaya çalışıyoruz. Oluşabilecek sorunlar için kesin çözümler oluşturarak daha sağlıklı ve kusursuz bir nakliyat yapmak için çalışıyoruz. Yaptığımız işte müşterilerimizin nakliyat sonrasında memnun olması bize yaptığımız işin doğru olduğunu bir kez daha göstermektedir. İşimiz sadece eşya taşımaktan ibaret değildir. En doğru şekilde planlama ve gözlem yaparak sorunsuz bir şekilde eşyalarınızın teslim alınması, taşınması, teslim edilmesi ve kurulmasından oluşmaktadır. 
 
Ağrı evden eve nakliyat işleminin sorunsuz bir şekilde yapılması için firmamıza ulaşmanız yeterli olacaktır. İstediğiniz tarih ve saatten önce evinize gelerek bir ön çalışma yapıyoruz. Belirlenen işlemler doğrultusunda ücret konusunda anlaşma sağlandığı durumlarda belirlediğimiz ekipman, araç ve ekiple birlikte istediğiniz tarihte geliyoruz. Eşyalarınız gerekli şekilde sökülerek ambalajlanır. Gerekli büyüklükteki kolilere konularak taşıma işleminin hasarsız bir şekilde gerçekleşmesi sağlanır. Evden alınan eşyalarınız nakliyat sonrasında tekrardan belirlenen adrese taşınarak kurulumu yapılır. bu işlemleri gerçekleştirirken gösterdiğimiz dikkat sayesinde eşyalarına zarar vermeden taşıma işlemi sonlandırılır. Eşyalarınızı kendiniz taşımayın. Bu size hem zahmetli hem de daha sorunlu bir taşıma aşamasına mal olur. Bunun yerine bu konuda oldukça deneyim sahibi olan firmamıza güvenebilirsiniz ve iletişime geçerek bu işi bize verebilirsiniz. 
 
Ağrı evden eve taşıma için de firmamızdan bilgi alabilirsiniz. Birçok şehre taşıma işlemi yapan bir firma olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz. Sıfır hasarla eşya taşımak bizim işimizdir. Nakliyat konusundaki deneyimli kadromuzla müşterilerimizin ihtiyaç duydukları her anda hizmet verebiliriz. Yapmanız gereken tek şey firmamızla iletişime geçerek gerekli bilgileri tarafımıza bildirmenizdir.

Ağrı Nakliyat Ağrı Evden Eve Ağrı Taşımacılık

Servislerimiz

Özel Taşıma Hizmetleri

Sigortalı Taşımacılık - Sigortalı Nakliyat

Türkiye'nin Her Yerine Kaliteyi Götürüyoruz

Nakliyat sektöründe tüm Türkiye'ye hızlı ve güvenli taşımacılığı büyük bir özen içerisinde götürmekteyiz.

Dağıtım Ağı - Dağıtım Zinciri

Güvenlik & Uyum

Eşyalarınızın güvenliği için taşıma öncesi işlemlerde en küçük eşyanıza kadar her şey paketlenir ve uzman ekiplerimizce araçlara yüklenir. Taşıma sonrası tüm eşyalarınız aynı hassasiyette yerleştirilir.

Depolama - Eşya Depolama, Nakliye Depo

Depolama

Depolama hizmetimiz ile sizler için fazlalık eşyalarınızı bir süre bekletme fırsatı sunmaktayız. Depo Bölgelerimizi Yerler sayfamızdan kontrol edebilirsiniz.