Amasya - Kösedağ Nakliyat

Amasya

Amasya


        Şehzadeler, krallar şehri Amasya'ya hizmetkar olmaya geliyoruz. Kösedağ nakliyat olarak Amasya'nın bu şirin evlerine bizleri davet ettiğiniz için teşekkür ederiz. 7500 yıllık kadim bir tarihe sahip olan bu güzel şehrin böylesine ilgi görmesinin nedenini içine girince anlıyoruz. Şifalı suları, doğası ve bozulmaya yer olmayan yapısıyla bir tatil köyünü andırıyor bizlere. Yalçın kayaların tepesindeki kalesi biraz altındaki kral mezarları şehir meydanındaki saat kulesi buram buram tarih kokuyor. 
        Böyle bir cennetin içinde kendimizi bulmuşken siz Amasyalılara bunun teşekkürü olarak uygun fiyatla kaliteli hizmet veriyoruz. Eşyalarıma bir şey olur mu kaygısını sizlere yaşatmayacak uzman ekibimiz ve teknolojik ekipmanlarımızla Kösedağ nakliyat farkını yaşayın. Sigortalı ve asansörlü taşımacılık seçenekleriyle şehir içi ve şehirler arası taşımacılık hiç bukadar rahat olmamıştı. Firmamızın birinci önceliği müşteri memnuniyetidir. Her defasında Amasya'nın elması gibi kusur  olmaya çalışıyoruz. 
İstek ve önerilerinizi bildireceğiniz telefon kadar yakınınızdayız...

Amasya Nakliyat Amasya Taşımacılık

Servislerimiz

Özel Taşıma Hizmetleri

Sigortalı Taşımacılık - Sigortalı Nakliyat

Türkiye'nin Her Yerine Kaliteyi Götürüyoruz

Nakliyat sektöründe tüm Türkiye'ye hızlı ve güvenli taşımacılığı büyük bir özen içerisinde götürmekteyiz.

Dağıtım Ağı - Dağıtım Zinciri

Güvenlik & Uyum

Eşyalarınızın güvenliği için taşıma öncesi işlemlerde en küçük eşyanıza kadar her şey paketlenir ve uzman ekiplerimizce araçlara yüklenir. Taşıma sonrası tüm eşyalarınız aynı hassasiyette yerleştirilir.

Depolama - Eşya Depolama, Nakliye Depo

Depolama

Depolama hizmetimiz ile sizler için fazlalık eşyalarınızı bir süre bekletme fırsatı sunmaktayız. Depo Bölgelerimizi Yerler sayfamızdan kontrol edebilirsiniz.