Ardahan - Kösedağ Nakliyat

Ardahan

Ardahan

Evden eve taşımacılık işi bazı konularda tecrübe ve birikim istemektedir. Taşınacak eşyanın özelliklerini bilmekten taşıma sırasında nasıl taşınması gerektiğine kadar bazı bilgilere sahip olmak zorunludur. Ardahan evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız personeli taşınacak eşyanın paketlenmesi, ambalajlanması, evden araca kadar taşınması, araç içinde dizilmesi, araçtan indirilmesi ve yeni yerine monte edilmesine kadar gerekli olan tüm dikkat ve özene sahip olmakla birlikte her türlü bilgiye sahiptir.

Evden eve taşımacılıkta özellikle elektrikli aletler ile elektronik eşyaların taşınması ekstra bilgi gerektirmektedir. Çamaşır makinesi gibi hassas elektrikli eşyaların taşıma öncesinde kazanının sabitlenmesi, uygun ambalaj malzemesi ile sarılması ve taşıma sırasında hasar görmemesi için uygun taşıma yöntemleri konusunda bilgili ve tecrübeli olan personelimiz işinin ehlidir. Aynı tecrübe ve bilgi mobilyaların nakliyesi için de bulunmaktadır. Usta marangoz olan taşıma personelimiz büyük mobilyaların yerinden sökülmesi, yeni yerinde kurulması için gerekli bilgi ve ustalığa sahiptir. Ev eşyaların nakliyesi için tercih edebileceğiniz en doğru firma Ardahan evden eve taşıma firmamızdır. Nakliye hizmeti veren firmamız ev eşyalarının yanında büro taşıma, işyeri taşıma, atölye taşıma gibi paket taşıma işlerini de yerine getirmektedir. Ardahan içi ve dışına yapılacak her türlü nakliye hizmeti için firmamızla irtibata geçin ve size hemen bir keşif personeli gönderelim. Ücretsiz olarak verdiğimiz keşif hizmeti taşınacak eşyaların durumu, büyüklüğü ve ihtiyaç duyulan taşıma aracı ve personelinin tespiti için gereklidir.

Keşif hizmetinin ücretsiz olması nedeniyle yapılan keşif sonucu sizlere taşıma işinin ne kadara mal olacağı belirtilecektir. Fiyatta anlaşılması durumunda eşyalarınız firmamız tarafından sigortalı olarak yeni yerine nakledilmektedir. Taşıma konusunda Ardahan’da bulabileceğiniz en tecrübeli ve en donanımlı firma olan firmamızla çalışmaktan memnun kalacağınızı garanti ederiz.

Ardahan Nakliyat Ardahan Taşımacılık

Servislerimiz

Özel Taşıma Hizmetleri

Sigortalı Taşımacılık - Sigortalı Nakliyat

Türkiye'nin Her Yerine Kaliteyi Götürüyoruz

Nakliyat sektöründe tüm Türkiye'ye hızlı ve güvenli taşımacılığı büyük bir özen içerisinde götürmekteyiz.

Dağıtım Ağı - Dağıtım Zinciri

Güvenlik & Uyum

Eşyalarınızın güvenliği için taşıma öncesi işlemlerde en küçük eşyanıza kadar her şey paketlenir ve uzman ekiplerimizce araçlara yüklenir. Taşıma sonrası tüm eşyalarınız aynı hassasiyette yerleştirilir.

Depolama - Eşya Depolama, Nakliye Depo

Depolama

Depolama hizmetimiz ile sizler için fazlalık eşyalarınızı bir süre bekletme fırsatı sunmaktayız. Depo Bölgelerimizi Yerler sayfamızdan kontrol edebilirsiniz.