Artvin - Kösedağ Nakliyat

Artvin

Artvin

Artvin evden eve taşıma için firmamız gereken bütün detayları düşünerek sizlere rahat bir taşınma olanağı sağlamaktadır. Taşıma işlemini kendi imkanlarınızla yapmanız durumunda eşyalarınız zarar görebilir, kırılabilir ya da geri dönülmez sorunlara yol açabilir. Evden eve nakliyat firmaları bu nedenle sektördeki yerini almıştır. Bu sektörde yer alan firmamız müşterilerine kusursuz hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Taşınma işlemi oldukça yorucu ve sıkıcı bir durumdur. Eşyaların taşınması, toplanması ve kamyonlarla taşınması sonucunda tekrardan yeni eve taşınması, yerleştirilmesi oldukça zaman almaktadır. Günlerce sürebilecek bir durum söz konusudur. Bu yoğun ve yorucu zamanın sonunda bir bakarsınız taşınma işiniz bir kâbusa dönüşmüştür. Bu nedenle bu işi deneyimli firmamıza bırakarak rahat bir şekilde taşınmış olursunuz.

 

Artvin evden eve nakliyat işinizi biz yapalım siz keyifli taşınma olanağından faydalanarak keyfinize bakın. Sizlere güvenli hizmet sunmak bizim işimiz olduğu için sizler sadece taşınma işinin keyfini yaşamaya bakın. Eşyalarınıza özel sigorta uyguluyoruz. Bu sayede hasar görme riskine karşı önlem alıyoruz. Her hangi bir hasar görme durumunda sizleri mağdur etmeden hasarınızın karşılanmasını sağlıyoruz. Bu koşulu bütün nakliyat firmaları sağlamıyor. Anlaşma yapılması durumunda yapılan sözleşmede bu maddenin olup olmadığına dikkat edilmelidir. Biz öncelikle siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini amaçlıyoruz. Bu nedenle sizleri mağdur etmek istemiyoruz. Nakliyat konusunda deneyimli kadromuz ve ekipmanlarımız sayesinde sorunsuz taşımacılık yaparak yıllardır bu işte öncü firma olmayı başardık.

 

Siz müşterilerimizin istediği yere nakliyat imkanımız mevcuttur. Sadece firmamıza ulaşarak bilgi almanız ve istediğiniz durumu bildirmeniz gerekmektedir. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınması işlemi başlatılır. Belirlenecek olan fiyat eşyalarınız incelendikten sonra ve gerekli malzeme ve ekipmanlara karar verildikten sonra hesaplanır. Bunun için öncelikle evinizde ön çalışma yapılması gerekir.

Artvin Nakliyat Artvin Taşımacılık

Servislerimiz

Özel Taşıma Hizmetleri

Sigortalı Taşımacılık - Sigortalı Nakliyat

Türkiye'nin Her Yerine Kaliteyi Götürüyoruz

Nakliyat sektöründe tüm Türkiye'ye hızlı ve güvenli taşımacılığı büyük bir özen içerisinde götürmekteyiz.

Dağıtım Ağı - Dağıtım Zinciri

Güvenlik & Uyum

Eşyalarınızın güvenliği için taşıma öncesi işlemlerde en küçük eşyanıza kadar her şey paketlenir ve uzman ekiplerimizce araçlara yüklenir. Taşıma sonrası tüm eşyalarınız aynı hassasiyette yerleştirilir.

Depolama - Eşya Depolama, Nakliye Depo

Depolama

Depolama hizmetimiz ile sizler için fazlalık eşyalarınızı bir süre bekletme fırsatı sunmaktayız. Depo Bölgelerimizi Yerler sayfamızdan kontrol edebilirsiniz.