Aydın - Kösedağ Nakliyat

Aydın

Aydın

Evden eve nakliyat artık eskisi kadar sorunlu bir durum oluşturmamaktadır. Eskiden kişiler kendileri eşyalarını taşıdıkları için büyük hasarlar oluşabiliyordu. Artık nakliye firmaları sayesinde bu durum sorun yaratmamaktadır. Eşyalarınız evinizden alınıp gideceğiniz adresteki evinize teslim edilir. Hasarsız ve sorunsuz bir şekilde eşyalarınızın Taşıma işlemi gerçekleştirilmiş olur. Firmamız nakliyat işlerinde Müşterilerine hizmet vermektedir. Nakliyat bizim işimizdir. İhtiyaç duyduğunuz her an sizlerin hizmetindedir.

 

 

Aydın evden eve nakliyat hizmetimizde nakliye işleminden bir gün önce evinize gelerek eşyalarınızı inceliyoruz. Ona göre ekip, ekipman ve araç ayarlıyoruz. Ayrıca eşyalarınızın tamamını özel evden eve nakliyat sigortası kapsamına alarak daha güvenli bir taşıma hizmeti sağlıyoruz. Sigorta edilen eşyaların taşıma sırasında zarar görmesi durumunda sigorta şirketi devreye giriyor. Sigorta şirketi zarar gören eşyaların ön bir çalışmasını yaparak zararı belirler. Daha sonrasında zararınızı karşılar. Bu sayede herhangi bir sorun çıkması durumunda bile zararınızın ödenmesi ile mağdur olmadan eşyalarınızın taşınması sağlanmaktadır. Birçok firma bu sigortayı sağlamamaktadır. Bu nedenle taşıma sırasında eşyaları zarar gören müşteriler zararı karşılayacak bir yetkili merci bulamamaktadır. Mağdur olarak zarar gören eşyalarını teslim almaktadır. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için taşıma firması seçerken bu duruma dikkat etmek gerekir. Biz bu hizmeti sağladığımız için bu konuda sorun yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz.

 

 

Aydın evden eve taşıma işi için firmamıza müracaat ederek her türlü bilgiyi alabilirsiniz. Sağladığımız koşullardan ve imkanlardan haberdar olabilirsiniz. Bu koşulların size uygun olduğuna karar vermeniz durumunda biz sizlerle çalışmaya hazırız. Sorunsuz ve kusursuz bir taşınma istiyorsanız firmamız bu iş için müşterilerine profesyonel ekip ve ekipmanla hizmet vermektedir. Sağladığımız koşullar sayesinde yaptığımız işten memnun kalacaksınız. Her daim ihtiyaç duyduğunuz anda sizlere hizmet sağlamaktayız.

Aydın Nakliyat Aydın Taşımacılık

Servislerimiz

Özel Taşıma Hizmetleri

Sigortalı Taşımacılık - Sigortalı Nakliyat

Türkiye'nin Her Yerine Kaliteyi Götürüyoruz

Nakliyat sektöründe tüm Türkiye'ye hızlı ve güvenli taşımacılığı büyük bir özen içerisinde götürmekteyiz.

Dağıtım Ağı - Dağıtım Zinciri

Güvenlik & Uyum

Eşyalarınızın güvenliği için taşıma öncesi işlemlerde en küçük eşyanıza kadar her şey paketlenir ve uzman ekiplerimizce araçlara yüklenir. Taşıma sonrası tüm eşyalarınız aynı hassasiyette yerleştirilir.

Depolama - Eşya Depolama, Nakliye Depo

Depolama

Depolama hizmetimiz ile sizler için fazlalık eşyalarınızı bir süre bekletme fırsatı sunmaktayız. Depo Bölgelerimizi Yerler sayfamızdan kontrol edebilirsiniz.