Bartın - Kösedağ Nakliyat

Bartın

Bartın

Batı karadenizin güzel ve nadide bir şehri olan Bartın geneline ve Bartın’dan tüm ülke geneline nakliye hizmeti veren firmamızın Bartınlı hemşehrilerimiz için uygun fiyat ve kaliteli nakliye hizmeti verdiğini belirtmekten gurur duyuyoruz. Bartın evden eve taşıma hizmeti veren firmamızın yaptığı tüm nakliye hizmetleri sigortalı olarak yapıldığı için nakliyeden kaynaklanabilecek hasarlar garanti kapsamında olmaktadır.

Bartın’da yaşamak veya Bartın’dan taşınmak için firmamızın evden eve taşımacılık hizmetinden faydalanıp gideceğiniz yerdeki belirttiğiniz adrese eşyalarınız güvenle nakledilmektedir. Taşımacılık işlemleri için yeterli tecrübe, bilgi ve birikim sahibi olan firmamızın nakliyesi yapılacak eşyalar için uygun ambalajı, aracı ve personeli bulunmaktadır. Nakliye hizmetlerinde hız ve güven birinci ilke olduğu için firmamızın verdiği nakliye hizmetlerinin tamamında hız ve güven birinci önceliğimiz olmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı nakliye hizmeti anlayışımız sayesinde müşterilerimizin geri dönüşleri her zaman yüksek memnuniyet göstergesi olmuştur. Nakledilmesi istenilen eşyalar için firmamız öncelikle keşif hizmeti vererek taşınacak eşyanın cinsi, miktarı, ebatları ve ihtiyaç duyulan nakliye aracı gibi kriterleri tespit ederek müşterilerimize yaklaşık bir fiyat vermektedir. Bu hizmetimiz sayesinde müşterilerimiz nakliye maliyetleri hakkında bir fikir sahibi olmaktadır. Keşif hizmetlerimiz ücretsiz olarak verildiği için isterseniz keşif hizmetinden sonra firmamız ile irtibata geçerek nakliye işini firmamıza yaptırabilirsiniz. Nakliye hizmetinin kusursuz olarak yapılması için elimizden gelenin en iyisini sizlere sunmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Bartın evden eve nakliyat firmamız, taşınacak eşyanın gideceği yere kadar güvenle nakliyesinin sağlanabilmesi için gerekli tüm tedbirleri önceden almaktadır. Olası kazalar, hasarlar gibi taşıma sırasında oluşabilecek her türlü olumsuzluğa karşı eşyalarınız sigorta kapsamında nakledilmektedir. Böylelikle müşterilerimizin mağdur olmasının önüne geçilmektedir. Nakliye işinin bilinçli ve hızlı şekilde yapılması için ihtiyaç duyulan her türlü şeye sahip olan firmamızın nakliye hizmetlerinden faydalanmak için acele edin.

Bartın Taşımacılık Bartın Nakliyat

Servislerimiz

Özel Taşıma Hizmetleri

Sigortalı Taşımacılık - Sigortalı Nakliyat

Türkiye'nin Her Yerine Kaliteyi Götürüyoruz

Nakliyat sektöründe tüm Türkiye'ye hızlı ve güvenli taşımacılığı büyük bir özen içerisinde götürmekteyiz.

Dağıtım Ağı - Dağıtım Zinciri

Güvenlik & Uyum

Eşyalarınızın güvenliği için taşıma öncesi işlemlerde en küçük eşyanıza kadar her şey paketlenir ve uzman ekiplerimizce araçlara yüklenir. Taşıma sonrası tüm eşyalarınız aynı hassasiyette yerleştirilir.

Depolama - Eşya Depolama, Nakliye Depo

Depolama

Depolama hizmetimiz ile sizler için fazlalık eşyalarınızı bir süre bekletme fırsatı sunmaktayız. Depo Bölgelerimizi Yerler sayfamızdan kontrol edebilirsiniz.