Bayburt - Kösedağ Nakliyat

Bayburt

Bayburt

Evden eve taşınmak için ilk olarak iyi bir taşıma firması ve işini iyi yapacak bir ekip bulunmalıdır. Taşıma firmaları artık o kadar çoğaldı ki adım başı taşıma firması görmek mümkün. Öyle ki artık kamyonu olan ve iki üç de adam bulan kendini taşıma firması ilan ediyor ve düşük meblağlara insanların eşyalarına zarar vere vere taşıma işlemi gerçekleştiriyorlar.

                   Bayburt evden eve nakliyat firması olarak bizler sizler için deneyimli bir ekip oluşturduk ve sizlerin eşyalarına da en ufak bir hasar gelmeyeceğini garantiliyoruz. Bir hasar gelmesi durumda da eşyalarınızı sigortaladığımız için sizleri sıkıntıya asla sokmuyoruz. Sigortalama işlemimiz için ekibimizden uzman incelemesi arkadaşımız evinizi geliyor ve eşyalar toplanmadan önce eşyaların fiyatlarını aşağı yukarı değerlendiriyor ve bunlardan sonra ise sigorta bedeli belirlenir. Sadece araçla olan kısım için değil tüm taşınma işlemi sürecini sigorta kapsamına alırız. Bu da bizi tercih eden kişilere daha fazla bir güven ve huzur verir.  Bayburt evden eve taşıma firmamıza geldiniz ve anlaştıysak hemen sözleşme imzalıyoruz ve o şekilde işlemlere başlıyoruz ki ne siz ne biz sıkıntı yaşamayalım. Sözleşmede de taşımaya dair tüm detaylar yer alacaktır ve bu sayede herhangi bir sorun oluşması durumunda sözleşme bizlere ışık tutacaktır. Ekibimiz evinizin durumuna göre taşınma işleminde en uygun olan yöntemi belirliyor ve sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışıyor.

                   Evden eve taşıma işlerinizde gönül rahatlığıyla güvenebileceğiniz firmamız ile sizlere kaliteli bir taşınma imkânı sunuyoruz. Bizi tercih etmeniz durumunda profesyonel ekibimizle taşınmak ne kadarda kolaymış diyeceksiniz. O stres ve sıkıntı yaptığınız taşınma işlemine bakış açınız bizim deneyimli ekibimizin tecrübeli tavır ve işlemleriyle değişecektir. 

Bayburt Nakliyat Bayburt Taşımacılık

Servislerimiz

Özel Taşıma Hizmetleri

Sigortalı Taşımacılık - Sigortalı Nakliyat

Türkiye'nin Her Yerine Kaliteyi Götürüyoruz

Nakliyat sektöründe tüm Türkiye'ye hızlı ve güvenli taşımacılığı büyük bir özen içerisinde götürmekteyiz.

Dağıtım Ağı - Dağıtım Zinciri

Güvenlik & Uyum

Eşyalarınızın güvenliği için taşıma öncesi işlemlerde en küçük eşyanıza kadar her şey paketlenir ve uzman ekiplerimizce araçlara yüklenir. Taşıma sonrası tüm eşyalarınız aynı hassasiyette yerleştirilir.

Depolama - Eşya Depolama, Nakliye Depo

Depolama

Depolama hizmetimiz ile sizler için fazlalık eşyalarınızı bir süre bekletme fırsatı sunmaktayız. Depo Bölgelerimizi Yerler sayfamızdan kontrol edebilirsiniz.