Bilecik - Kösedağ Nakliyat

Bilecik

Bilecik

Taşınma yapılırken eşyaların uzman elemanlar tarafından demonte edilmesi, kırılma ve çizilme olaylarına karşı paketlenmesi ve tekrar uzman elemanlar tarafından monte edilmesi gerekmektedir.  Evden eve taşınma işlemi uzman kadrosu olan firmalar tarafından yapılması gerekir. Eşyalarınızın başka bir yere güvenle nakliyesi için dikkat edilmesi gereken bazı durumlar vardır. Eşyaların doğru ambalajlanması, doğru ölçülerde kolilere konulması, doğru araçlarla taşınması, araçlarda düşmelere karşı sabitlenmesi, araçla taşıma işlemi bittikten sonra eve çıkartılırken dikkatli taşınması, eve çıkartılan eşyaların doğru şekilde montajının yapılması bunlardan en önemlileridir. Anlaşmaya varılan firmayla sözleşme yapılmalıdır. Aksi durumda mağdur olabilirsiniz. Firmamız sizlere bu konuda da en doğru şekilde yardımcı olmak için özel sigorta uygulamasından sizleri yararlandırmaktadır. Böylece sorun olması durumunda mağdur olmadan zararınız karşılanacaktır.    

Bilecik evden eve nakliyat firması olarak istediğiniz her durumda eşyalarınızı en son sistem donanım ve deneyimli personelimizle taşımaya hazırız. Sizler yorulmadan, sıkılmadan taşınmanın rahatlığını yaşayın diye biz yıllardır bu sektörde hizmet etmeye devam ediyoruz. Sizlere sağlayacağımız koşullar sayesinde hem rahat bir şekilde taşınmanın avantajını yaşayacak hem de hızlıca yeni evinize taşınarak zaman harcamamış olacaksınız. Evden eve nakliyat ile ilgili merak ettiğiniz her türlü soru için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İnternet üzerinden ya da telefon yolu ile bizlere ulaşabilirsiniz. Yılların verdiği deneyim ve hizmet aşkıyla en doğru sonuç odaklı çalışma hayatımıza devam ediyoruz

Bilecik evden eve taşıma işinde çıkan sorunlar eşyalara zarar gelmesi açısındandır. Bizlerde bu doğrultuda güvenli taşıma için öncelikle eşyalarınızın hasarsız bir şekilde taşınmasını amaçlıyoruz. Bunun için taşıma öncesi hazırlık aşaması oldukça önemlidir. Ambalaj ve kolilere yerleştirme işlemi ne kadar iyi ve güvenli yapılırsa eşyaların hasar görme riski de o kadar azaltılmış olunur.

Bilecik Nakliyat Bilecik Taşımacılık

Servislerimiz

Özel Taşıma Hizmetleri

Sigortalı Taşımacılık - Sigortalı Nakliyat

Türkiye'nin Her Yerine Kaliteyi Götürüyoruz

Nakliyat sektöründe tüm Türkiye'ye hızlı ve güvenli taşımacılığı büyük bir özen içerisinde götürmekteyiz.

Dağıtım Ağı - Dağıtım Zinciri

Güvenlik & Uyum

Eşyalarınızın güvenliği için taşıma öncesi işlemlerde en küçük eşyanıza kadar her şey paketlenir ve uzman ekiplerimizce araçlara yüklenir. Taşıma sonrası tüm eşyalarınız aynı hassasiyette yerleştirilir.

Depolama - Eşya Depolama, Nakliye Depo

Depolama

Depolama hizmetimiz ile sizler için fazlalık eşyalarınızı bir süre bekletme fırsatı sunmaktayız. Depo Bölgelerimizi Yerler sayfamızdan kontrol edebilirsiniz.