Bursa - Kösedağ Nakliyat

Bursa

Bursa

        Türkiyenin 4üncü metropol şehri olan Bursa'ya Kösedağ nakliyat olarak taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Osmanlı devletine başkentlik yapmış gönüllerin başkentidir Bursa. Tarihi yapıları Osmanlı'nın konusunu ciğerlerine çekmenize olanak tanır. Koskuca bir medeniyete ev sahipliği yapmış bu kentin yemekleride birhayli lezzetlidir ve başlıcaları şunlardır; iskender kebabı, ciğer sarma, mağlıç-mihaliç peynirleri ve pideli köfte. Sıcak insanlarıylada kendine çeker sizi bu zaman makinası misali şehir. Zamanla kendinide geliştirmiştir öyleki ihracatta İstanbul'dan sonra gelmektedir. 
         Kösedağ nakliyat taşımacılık konusunda başka firmalardan öndedir. Eşyalarınızı güvenle yeni evinize taşıyacak uzman ekibimiz ve teknolojik ekipmanlarımızla sizlere taşımacılıtan ziyade güven sunuyoruz. Firmamız için önceliğimiz müşteri memnuniyeti ve karşılıklı hakların korunmasıdır. Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz sigortalı ve asansörlü taşımacılık hizmetlerimizde hayatınızı olaylaştıracak firmamızın diğer seçenekleridir. Kısacası Kösedağ nakliyatla taşınmanın kaygısını değil rahatlığını yaşayın diyoruz...

Bursa Evden Eve Taşımacılık Nakliyat Tasimacılık Bursa Taşımacılık

Servislerimiz

Özel Taşıma Hizmetleri

Sigortalı Taşımacılık - Sigortalı Nakliyat

Türkiye'nin Her Yerine Kaliteyi Götürüyoruz

Nakliyat sektöründe tüm Türkiye'ye hızlı ve güvenli taşımacılığı büyük bir özen içerisinde götürmekteyiz.

Dağıtım Ağı - Dağıtım Zinciri

Güvenlik & Uyum

Eşyalarınızın güvenliği için taşıma öncesi işlemlerde en küçük eşyanıza kadar her şey paketlenir ve uzman ekiplerimizce araçlara yüklenir. Taşıma sonrası tüm eşyalarınız aynı hassasiyette yerleştirilir.

Depolama - Eşya Depolama, Nakliye Depo

Depolama

Depolama hizmetimiz ile sizler için fazlalık eşyalarınızı bir süre bekletme fırsatı sunmaktayız. Depo Bölgelerimizi Yerler sayfamızdan kontrol edebilirsiniz.