Çanakkale - Kösedağ Nakliyat

Çanakkale

Çanakkale

                Evden eve nakliyat olarak ofis taşımacılığı, banka taşımacılığı gibi işlerde kalitenin sürekliliğini sağlamak müşteri memnuniyetini kendine hedef belirlemiş ve değer vermiş bir nakliye şirketidir. Nakliyat evden eve taşımacılığı öyle bir duruma soktu ki taşımacılık artık çok kolay hale geldi. Eksper eşyanın tespitini yapar ve fiyatını belirler. Müşteri arasında bir sözleşme yapılarak kâğıt üzerine dökülür. Sadece fiyat değil eşyayı tam olarak görüp ona uygun araç temin etmek, sigorta değerini belirlemek, taşımada kullanılacak malzemeyi ve eleman sayısını belirlemektir. Dosya aksesuarları kolilere konulur. Kolinin üstünde oda sahibini ismi yazar. Taşıma işlemin kolaylaştırmak için asansörlü taşıma hizmeti vardır. Evin cephe şartları uygun ise asansör vasıtamız sayesin de daha hızlı yaşıma yapılır. Gerekli düzeneğin kurulması için koşullar uygun olmalıdır.

                Çanakkale şehir içi evden eve taşımacılık hizmeti almak için eşyalara dikkatli davranmanı ve bilinçli olmanız gerekmektedir. Teknolojinin son imkânlarını kullanmaktayız. Bir konuyu araştırmak için internet ortamının araştırmaktayız. Çanakkale evden eve nakliyat web sitemize girdiğinizde özellikle firmanın k3 yetki belgesine bakmalısınız. Bazı firmalar sahte belgeler yayınlar. Firmanın kullandığı araçların logolu araç resimleri olmalıdır. Piyasadaki korsan evden eve nakliyat firmalarını dikkate almayın. Firmamız taşınmada zahmetli işi hem çalışanlar hem de müşteriler için güvenli hale getirmektedir. Son zamanlarda bu sektörde bütün nakliyat firmaları insanları yararı için çaba üretir. Hem siz hem de eşyaların güvenliği için ayak uydurmalıyız. Çağın gerisinde kalmak bize zarar verir. Her zaman ileriyi görüp geleceğin ihtiyaçlarını şimdiden temin ederek en kaliteli hizmeti sunar. Sunulan en büyük ve avantajlı hizmet asansörlü taşımacılık hizmetidir. Müşterilerin en çok sıkıntı çektiği problem üst katlarda oturduklarında eşyaların aşağıya indirilmesi ve yukarı çıkartılmasıdır.

çanakkale Taşımacılık çanakkale Nakliyat

Servislerimiz

Özel Taşıma Hizmetleri

Sigortalı Taşımacılık - Sigortalı Nakliyat

Türkiye'nin Her Yerine Kaliteyi Götürüyoruz

Nakliyat sektöründe tüm Türkiye'ye hızlı ve güvenli taşımacılığı büyük bir özen içerisinde götürmekteyiz.

Dağıtım Ağı - Dağıtım Zinciri

Güvenlik & Uyum

Eşyalarınızın güvenliği için taşıma öncesi işlemlerde en küçük eşyanıza kadar her şey paketlenir ve uzman ekiplerimizce araçlara yüklenir. Taşıma sonrası tüm eşyalarınız aynı hassasiyette yerleştirilir.

Depolama - Eşya Depolama, Nakliye Depo

Depolama

Depolama hizmetimiz ile sizler için fazlalık eşyalarınızı bir süre bekletme fırsatı sunmaktayız. Depo Bölgelerimizi Yerler sayfamızdan kontrol edebilirsiniz.