Çorum - Kösedağ Nakliyat

Çorum

Çorum

Kösedağ nakliyat Çorum'a taşımacılık hizmeti vermektedir. Yedi bin yıllık geçmişi saptanan Çorum'un hikayesi antik kentlerinde gizlidir. Şuan hak ettiği değeri yerli ve yabancı turistlerden göremese de bizim gönlümüzde hep tarihi anlatır Çorum. Ulu camisi, saat kulesi, kalesi de ayrı bir renk katar yakın ve eski tarihe. Tarihi kadar köklü bir mutfağı da vardır Çorum'un isimleri kadar enteresan ama lezzetli yiyecekler pişer Çorum mutfaklarında; mayalı, yanıç, cızlak, kömbe, oğmaç, borani, çatal aşı, çullama, madımak, tirit, iskilip dolması, keşkek ve hedik.
         Firmamız iç Anadolu'nun kapılarını Karadeniz'e açan bu kente taşımacılık hizmeti vermekte. Kösedağ nakliyat olarak uzman ekip ve son teknoloji ekipmanlarımızla sizlere rahat eşyalarınızın güvenle yeni evinize ulaşacağı bir taşımacılık sunuyoruz. Eşyalarıma bir şey olur mu kaygısı yaşatmayacak ve hayatınızı kolaylaştıracak iki seçenekte firmamızın bünyesinde mevcuttur; sigortalı ve asansörlü taşımacılık. Kösedağ nakliyat daima karşılıklı hakların korunmasından ve müşteri memnuniyetinin gözetilmesinden yanadır. Kösedağ nakliyat farkını yaşayın, arayın birbirimize leblebi ikram edelim...

çorum Nakliyat çorum Taşımacılık

Servislerimiz

Özel Taşıma Hizmetleri

Sigortalı Taşımacılık - Sigortalı Nakliyat

Türkiye'nin Her Yerine Kaliteyi Götürüyoruz

Nakliyat sektöründe tüm Türkiye'ye hızlı ve güvenli taşımacılığı büyük bir özen içerisinde götürmekteyiz.

Dağıtım Ağı - Dağıtım Zinciri

Güvenlik & Uyum

Eşyalarınızın güvenliği için taşıma öncesi işlemlerde en küçük eşyanıza kadar her şey paketlenir ve uzman ekiplerimizce araçlara yüklenir. Taşıma sonrası tüm eşyalarınız aynı hassasiyette yerleştirilir.

Depolama - Eşya Depolama, Nakliye Depo

Depolama

Depolama hizmetimiz ile sizler için fazlalık eşyalarınızı bir süre bekletme fırsatı sunmaktayız. Depo Bölgelerimizi Yerler sayfamızdan kontrol edebilirsiniz.