Edirne - Kösedağ Nakliyat

Edirne

Edirne


        Edirne'den herkese selamlar, Kösedağ nakliyat siz Edirne li müşterilerimize taşımacılık hizmeti vermektedir. Tarih boyunca önemini korumuş ve Osmanlıya kısa bir sürede olsa başkentlik yapmış bu güzide ilimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Selimiye cami Edirne yi Edirne yapan simgelerinden biridir. Bunun yanında elbasan tavası yemeği de bu şehrin yöresel lezzetlerinin başında gelmektedir. Ainos antik kenti şehrin tarihi dokusunun zenginliğini kanıtlar niteliktedir. Meriç nehri balkanlardaki en büyük nehirdir ve Edirne'den geçmektedir, yaz aylarında Edirne'nin doğal güzelliklerine bir renk daha ekleyen nehrin ziyaretçilerinin memnun ettiğine hiç şüphe yok.
         Kösedağ nakliyat eşyalarınızın kaygısını yaşatmayacak uzman ekibiyle hizmetinize hazır. Sigortalı ve asansörlü taşımacılık seçenekleri de firmamızın bünyesinde mevcuttur. Kösedağ nakliyat olarak sizlerin güvenini ve memnuniyetini kazanmak adına son teknoloji ekipmanlarımızla işe koyulduk. Edirne içi ve Edirne den tüm Türkiye'ye hizmet vermekteyiz. Eşyamı taşınacak yada dükkan aradığınız biziz hemen arayın ...

Edirne Evden Eve Nakliyat Nakliyat Tasimacılık Edirne Taşımacılık Kösedağ Nakliyat Edirne Nakliyat

Servislerimiz

Özel Taşıma Hizmetleri

Sigortalı Taşımacılık - Sigortalı Nakliyat

Türkiye'nin Her Yerine Kaliteyi Götürüyoruz

Nakliyat sektöründe tüm Türkiye'ye hızlı ve güvenli taşımacılığı büyük bir özen içerisinde götürmekteyiz.

Dağıtım Ağı - Dağıtım Zinciri

Güvenlik & Uyum

Eşyalarınızın güvenliği için taşıma öncesi işlemlerde en küçük eşyanıza kadar her şey paketlenir ve uzman ekiplerimizce araçlara yüklenir. Taşıma sonrası tüm eşyalarınız aynı hassasiyette yerleştirilir.

Depolama - Eşya Depolama, Nakliye Depo

Depolama

Depolama hizmetimiz ile sizler için fazlalık eşyalarınızı bir süre bekletme fırsatı sunmaktayız. Depo Bölgelerimizi Yerler sayfamızdan kontrol edebilirsiniz.