Erzurum - Kösedağ Nakliyat

Erzurum

Erzurum

Dadaş diyarı olan Erzurum'a Kösedağ nakliyat kar kış demeden hizmet vermekte. Palandöken dağı eteklerine kurulmuş bu şehirde hemen hemen her cadde ve sokakta tarihi mimariye rastlamak mümkün. Çifte minareli medrese, oltu taşı şehrin sembolü haline gelmiş zamanla. 
         Doğunun incisi Erzurum'a şehir içi ve şehirler arası taşımacılık hizmetiyle kösedağ nakliyat uygun fiyatlı hizmet sunmaktadır. Firmamızın hayatınızı kolaylaştırmayı kendine amaç edindiğini sizlere sunduğu seçeneklerden anlayabilirsiniz. Sigortalı ve asansörlü taşımacılık seçenekleriyle kafanız rahat bir şekilde evinizi taşıyın. Eşyalarıma bir şey olur mu kaygısı yaşatmayacak uzman ekibimiz ve teknolojik ekipmanlarımızla, Erzurum'un çetin şartlarında kusursuz hizmet vermeyi kendimize amaç edindik. Karşılıklı hakları korumak ve siz Erzurumluların memnuniyetini gözetmek bizim için her zaman birinci önceliktir. Erzurum'un değerlerini görme fırsatını bizlere sunduğunuz için teşekkür ederiz. Kösedağ nakliyat size bir telefon kadar yakın...

Erzurum Nakliyat Erzurum Evden Eve Erzurum Taşımacılık Dadaş Nakliyat Erzurum

Servislerimiz

Özel Taşıma Hizmetleri

Sigortalı Taşımacılık - Sigortalı Nakliyat

Türkiye'nin Her Yerine Kaliteyi Götürüyoruz

Nakliyat sektöründe tüm Türkiye'ye hızlı ve güvenli taşımacılığı büyük bir özen içerisinde götürmekteyiz.

Dağıtım Ağı - Dağıtım Zinciri

Güvenlik & Uyum

Eşyalarınızın güvenliği için taşıma öncesi işlemlerde en küçük eşyanıza kadar her şey paketlenir ve uzman ekiplerimizce araçlara yüklenir. Taşıma sonrası tüm eşyalarınız aynı hassasiyette yerleştirilir.

Depolama - Eşya Depolama, Nakliye Depo

Depolama

Depolama hizmetimiz ile sizler için fazlalık eşyalarınızı bir süre bekletme fırsatı sunmaktayız. Depo Bölgelerimizi Yerler sayfamızdan kontrol edebilirsiniz.