Eskişehir - Kösedağ Nakliyat

Eskişehir

Eskişehir

Taşımacılık firmanız Kösedağ nakliyat Eskişehir'e en iyi nakliye hizmetini vermeye çalışmakta. Tarihi renkli Eskişehir 
evlerine girmek bizlere ayrı bir heyecan yaşatıyor.  Türkiye'de okuma yazma oranı en yüksek üçüncü şehirdir Eskişehir. Türkiye'deki ilk yapay sahile sahip adına tezat kolay ulaşımı ve sayısız tarihi mekanı olan övülesi bir şehirdir.Şehrin kalbi olan porsuk çayında gondolla gezen, porsuk çayının sağında ve solundaki kafeler de çay içen Eskişehirliler hayata rengarenk bakmaktadır. Öyle zannediyoruz ki bu bakışları yemeklerine yansımıştır Eskişehir'in, adeta rengarenk mutfağı olan bu yöresel şölen hemen hemen her yiyecek sınıfına ulaşmış; meşhur böreği, haşhaşlı çöreği, helvası, balaban kebabı sayabildiklerimiz sadece. Tabii sadece yemekleri meşhur değil Eskişehir'in Lüle taşı işlemeciliği bu alanda dünyadaki ilk müzesinin açılmasına neden olmuş. 
       Kösedağ nakliyat olarak bu değerlerin karşılığını biraz olsun ödeyebilmek adına kaliteyi uygun fiyatla ayağınıza getiriyoruz. Uzman ekip ve son teknoloji ekipmanlarımızla sizlere kaygısız bir taşımacılık sunuyoruz. Sigortalı ve asansörlü taşımacılık alternatiflerde firmamızın bünyesinde mevcut. Firmamızın amacı karşılıklı hakların korunması ve müşteri memnuniyetidir.
Gelin tanış olalım işi kolay kılalım sevelim sevilelim dünya kimseye kalmaz ... (YUNUS EMRE)

Eskişehir Nakliyat Eskişehir Taşımacılık Eskişehir Evden Eve Nakliyat Eskişehir Evden Eve

Servislerimiz

Özel Taşıma Hizmetleri

Sigortalı Taşımacılık - Sigortalı Nakliyat

Türkiye'nin Her Yerine Kaliteyi Götürüyoruz

Nakliyat sektöründe tüm Türkiye'ye hızlı ve güvenli taşımacılığı büyük bir özen içerisinde götürmekteyiz.

Dağıtım Ağı - Dağıtım Zinciri

Güvenlik & Uyum

Eşyalarınızın güvenliği için taşıma öncesi işlemlerde en küçük eşyanıza kadar her şey paketlenir ve uzman ekiplerimizce araçlara yüklenir. Taşıma sonrası tüm eşyalarınız aynı hassasiyette yerleştirilir.

Depolama - Eşya Depolama, Nakliye Depo

Depolama

Depolama hizmetimiz ile sizler için fazlalık eşyalarınızı bir süre bekletme fırsatı sunmaktayız. Depo Bölgelerimizi Yerler sayfamızdan kontrol edebilirsiniz.