Iğdır - Kösedağ Nakliyat

Iğdır

Iğdır

Ev, işyeri, büro ve atölye gibi taşınması istenilen her türlü ortamdaki eşyaların taşınması için nakliye hizmeti veren firmamız Iğdır geneli ve tüm Türkiye geneline hizmet vermektedir. Iğdır evden eve taşıma hizmeti almak isteyen tüm müşterilerimiz için uygun fiyat ve kaliteli taşımacılık hizmetini firmamızdan alabilirsiniz. Taşıma işi ilk noktadan eşyaların araca yüklenmesi ile başlar ve yeni yerine ulaşıp eşyaların teslim edilmesiyle sona erer.

Iğdır içi veya Iğdır dışına yapılacak nakliye işlerinizde firmamızı tercih edebilirsiniz. Başka yerlerden Iğdır iline yapılacak nakliye işlemleri için de firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Iğdır için uygun fiyat ve sigortalı nakliye hizmetlerinde öncü olan firmamızın verdiği taşıma hizmeti oldukça kalitelidir. Taşınması düşünülen her türlü eşyanın sigortalı olarak nakledilmesi için Iğdır evden eve nakliyat firmamızın uzman personeli sizlerin hizmetindedir. En hızlı biçimde eşyaların taşınması, hasarsız nakliyat, uygun araçla taşıma, uygun fiyat, uzman personel gibi bir nakliye firmasında aranan her türlü özelliği barındıran firmamızı tercih ettiğiniz için asla pişman olmazsınız. Nakliye işinin ne kadar dikkat gerektiren bir iş olduğunun bilincinde olduğunu yaptığı her taşıma işinde gösteren firmamızın verdiği taşıma işinin sonucunda müşteri memnuniyeti en üst seviyede olmaktadır. Siz de mutlu müşterilerimiz arasındaki yerinizi almak istiyorsanız firmamızın ücretsiz keşif hizmetinden yararlanabilirsiniz. Keşif hizmetimizde taşınacak eşyalar hakkında ön bilgi, eksper çalışması şeklinde yapılmaktadır.

Yapılacak keşif hizmetinden sonra sizlere eşyanın ne şekilde, ne kadar bir sürede ve ne kadar bir ücretle taşınacağı hakkında bilgi verilmektedir. Fiyatta ve şartlarda anlaşılması durumunda eşyalarınızı firmamıza taşıtabilirsiniz. Firmamızın sahip olduğu taşıma araçları, uzman marangozlar ve tecrübeli taşıma personeli eşyalarınızın hasarsız şekilde yeni yerine ulaştırılmasını sağlamaktadırlar. Eşya taşımak için Iğdır’da bulabileceğiniz en kaliteli hizmeti biz vermekteyiz. 

ığdır Taşımacılık ığdır Nakliyat

Servislerimiz

Özel Taşıma Hizmetleri

Sigortalı Taşımacılık - Sigortalı Nakliyat

Türkiye'nin Her Yerine Kaliteyi Götürüyoruz

Nakliyat sektöründe tüm Türkiye'ye hızlı ve güvenli taşımacılığı büyük bir özen içerisinde götürmekteyiz.

Dağıtım Ağı - Dağıtım Zinciri

Güvenlik & Uyum

Eşyalarınızın güvenliği için taşıma öncesi işlemlerde en küçük eşyanıza kadar her şey paketlenir ve uzman ekiplerimizce araçlara yüklenir. Taşıma sonrası tüm eşyalarınız aynı hassasiyette yerleştirilir.

Depolama - Eşya Depolama, Nakliye Depo

Depolama

Depolama hizmetimiz ile sizler için fazlalık eşyalarınızı bir süre bekletme fırsatı sunmaktayız. Depo Bölgelerimizi Yerler sayfamızdan kontrol edebilirsiniz.