İstanbul - Kösedağ Nakliyat

İstanbul

İstanbul

Yeditepe'den herkese selam olsun, İstanbullular, İstanbul'a gönül verenler size İstanbul’un çetin şartlarında taşımacılık hizmeti vermek adına Kösedağ nakliyat olarak sizlerleyiz. Dünyanın kıymetlisi tüm dünyanın kutsalı ve Türkiye'nin incisi olan

İstanbul'a bu alanda en iyi hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. Taşımacılık sektörünün gökdelen ve apartmanların yapımıyla zorlaşması üzerine kendimizi geliştirme ihtiyacı hissettik ve asansörlü taşımacılık, profesyonel ekip gibi firmamızın hayatınızı kolaylaştıracak meziyetlerine imza attık.

       Kösedağ nakliyat farkıyla trafiğe takılmadan hizmet verip görevimizi en iyi şekilde icra etmeye çalışıyoruz. Daha hızlı ve sağlıklı taşımacılık sunan firmamızın fiyatları da nakliye sektörüne göre bir hayli uygun. Taşımacılık alanında önceliğimiz kesinlikle müşteri memnuniyetidir ve karşılıklı hakları  korumaktır. Siz değerli müşterilerimize önerimiz bizi tercih edin ve Kösedağ nakliyat farkıyla sorunsuz taşımacılığın tadını çıkarın.

Istanbul Nakliyat Istanbul Evden Eve Evden Eve Nakliyat Nakliyat Evden Eve Nakliyat

Servislerimiz

Özel Taşıma Hizmetleri

Sigortalı Taşımacılık - Sigortalı Nakliyat

Türkiye'nin Her Yerine Kaliteyi Götürüyoruz

Nakliyat sektöründe tüm Türkiye'ye hızlı ve güvenli taşımacılığı büyük bir özen içerisinde götürmekteyiz.

Dağıtım Ağı - Dağıtım Zinciri

Güvenlik & Uyum

Eşyalarınızın güvenliği için taşıma öncesi işlemlerde en küçük eşyanıza kadar her şey paketlenir ve uzman ekiplerimizce araçlara yüklenir. Taşıma sonrası tüm eşyalarınız aynı hassasiyette yerleştirilir.

Depolama - Eşya Depolama, Nakliye Depo

Depolama

Depolama hizmetimiz ile sizler için fazlalık eşyalarınızı bir süre bekletme fırsatı sunmaktayız. Depo Bölgelerimizi Yerler sayfamızdan kontrol edebilirsiniz.