Karaman - Kösedağ Nakliyat

Karaman

Karaman

Ülkemizde evden eve taşıma şirketleri gün be gün artmakta öyle ki artık adım başı bir nakliyat şirketi bulmak mümkün. Bu nakliye şirketlerinden kaçı gerçekten işini iyi yapıyor tabi ki tartışılır. Herkes bir taşınmasında kötü bir deneyim yaşamıştır. Çünkü taşıma işini deneyimli bir ekibe vermek yerine ucuz yapana vermeyi tercih ediyoruz ve onlarda eşyalarımızın cılkını çıkartıyor.

                   Karaman evden eve nakliyat firmamız ile sizlere deneyimli ekip ve kaliteli bir hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Müşteri memnuniyeti bizler için çok önemlidir ve sizleri memnun etmek amaçlı çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz. İlk olarak taşıma şirketimize geldiğinizde anlaşırsak hemen sözleşme yapıyoruz ve bir arkadaşımız eşyalarınızı görüyor ve eşyalarınıza zarar gelmesi durumuna karşılık sigorta bedeli belirleniyor. Yani sizlere tüm güvenceyi veriyoruz bunun en büyük sebebi ise kendimize ve ekibimizin çalışmasına güvenmemizdir. Ayrıca bizimle anlaştığınızda tüm işlemlerin nasıl yapılacağının yer aldığı ve ödenen tutarında bulunduğu bir sözleşme imzalıyoruz. Bu sözleşme en ufak sıkıntıda hem sizleri hem de bizleri yasal olarak koruyacaktır. Ayrıca da taşımadaki yeni teknolojilerimizle daha az hasar bizlerin işidir. Apartmanın dışından kurulan asansör sistemi ile eşyalarınız daha az insan gücü ile taşındığından daha da az hasar oluşacaktır. Tüm eşyalarınızın taşınma süresinin de bu sistemle kısalması da bu sistemin avantajlarından biridir. Bunun dışında sizler için önemli olan eşyalarınıza hassas müdahaleler yapılacaktır ve zarar verilmeyeceği de garantilenecektir. Tüm taşıma işlemi bittikten sonra montaj işlemi de yapılır ve sizlere sadece eşyalarınızı yerleştirmek kalır.  Karaman evden eve taşıma ile sizlere verilebilecek en iyi hizmeti vermek için yanınızdayız.

                   Taşınma sürecinin sıkıntılı bir süreç olmaması için deneyimli ekibimizle bizleri tercih edebilirsiniz.

                   

Karaman Nakliyat Karaman Taşımacılık Karaman Nakliye

Servislerimiz

Özel Taşıma Hizmetleri

Sigortalı Taşımacılık - Sigortalı Nakliyat

Türkiye'nin Her Yerine Kaliteyi Götürüyoruz

Nakliyat sektöründe tüm Türkiye'ye hızlı ve güvenli taşımacılığı büyük bir özen içerisinde götürmekteyiz.

Dağıtım Ağı - Dağıtım Zinciri

Güvenlik & Uyum

Eşyalarınızın güvenliği için taşıma öncesi işlemlerde en küçük eşyanıza kadar her şey paketlenir ve uzman ekiplerimizce araçlara yüklenir. Taşıma sonrası tüm eşyalarınız aynı hassasiyette yerleştirilir.

Depolama - Eşya Depolama, Nakliye Depo

Depolama

Depolama hizmetimiz ile sizler için fazlalık eşyalarınızı bir süre bekletme fırsatı sunmaktayız. Depo Bölgelerimizi Yerler sayfamızdan kontrol edebilirsiniz.