Kars - Kösedağ Nakliyat

Kars

Kars

Kars evden eve taşımacılık konusunda ilerlemekte olan bir şehrimizdir.  Çünkü Kars konum itibariyle bir sınır ilimizdir. Hem yurtiçi hem de sınır komşumuz olan Ermenistan sayesinde uluslararası taşımacılığın önemli olması sebebiyle birçok ilimizden ayrılır. 
 
Bu yüzden de firmamız tarafından taşımacılığın en iyi, güvenli şekilde yapıldığı konusunda dikkat edilir. Personel eğitimine azami şekilde dikkat edilir.  Dil bilen uluslararası taşımacılığa uygun sağlık ve güvenlik şartlarını sağlayan personelle çalışılır. Personelin güvenilİr olması herşeyden önce müşteri memuniyeti için gereklidir. Aynı zamanda güçlü bir filo da gerekir. Çünkü  filonun da uzun yol şartlarını aynı personel gibi taşıyor olması gereklidir. Bu yüzden de firmamızda olduğu gibi uzun yıllara dayanan tecrübeye ve tecrübeye dayanan planlama gerektirir. Mümkün olan maksimum  fayda ve minimum  zararla müşteri şikayetine fırsat vermeyen  yapılanma gerekir.
 
Firmamızın elemanları devamlı olarak eğitim ve sağlık kontrollerinden geçerler. Bu sayede görevlerini en iyi şekilde yerine getirmeleri için aynı zamanda personele yardımcı olunur. Aynı zamanda filodaki araçlar sık sık kontrollerden geçirilirler. Yenilenmesi gereken araçlar geri çekilir ve yerine yenileri temin edilirler. Böylece uzun yola çıkmaları durumunda  ortaya çıkabilecek riskler minimuma indirgenir.  
 
Ayrıca taşıma sırasında  müşterilerin eşyalarının güvenliği çok önemlidir.  Müşterilerin eşyalarının zarar görmeden bir yerden diğer yere taşınması hem firmamızın prestiji hem de müşteri memnuniyeti açısından çok önemlidir. Müşterinin yaptığımız işten memnun olması demek diğer müşteri adaylarına firmamızın övülmesi ve doğal olarak firmamızın reklamının yapılması demektir. Ağızdan ağıza yapılan reklam, reklam türleri içinde hiç kuşkusuz hem en doğal hem de en etkili olanıdır. O yüzdendir ki  müşteri memuniyeti ve güveni hiçbir şekilde gözardı edilemeyen iki çok önemli faktördür. 

Kars Nakliyat Kars Taşımacılık Evden Eve Nakliyat

Servislerimiz

Özel Taşıma Hizmetleri

Sigortalı Taşımacılık - Sigortalı Nakliyat

Türkiye'nin Her Yerine Kaliteyi Götürüyoruz

Nakliyat sektöründe tüm Türkiye'ye hızlı ve güvenli taşımacılığı büyük bir özen içerisinde götürmekteyiz.

Dağıtım Ağı - Dağıtım Zinciri

Güvenlik & Uyum

Eşyalarınızın güvenliği için taşıma öncesi işlemlerde en küçük eşyanıza kadar her şey paketlenir ve uzman ekiplerimizce araçlara yüklenir. Taşıma sonrası tüm eşyalarınız aynı hassasiyette yerleştirilir.

Depolama - Eşya Depolama, Nakliye Depo

Depolama

Depolama hizmetimiz ile sizler için fazlalık eşyalarınızı bir süre bekletme fırsatı sunmaktayız. Depo Bölgelerimizi Yerler sayfamızdan kontrol edebilirsiniz.