Kastamonu - Kösedağ Nakliyat

Kastamonu

Kastamonu

                Kastamonu evden eve taşımacılık konusunda  diğer illerimizde olduğu gibi rekabete açık bir ilimizdir. Doğal olarak firmamızla diğer firmalar arasında da en iyi hizmet konusunda bir rekabet mevcuttur.

                Evden eve taşımacılıkta firmamızın en önemli özelliği, hıza ve güvenliğe büyük önem vermesidir. Bu yüzden de güvenilir ve tecrübeli elemanlarla çalışır. Müşteri memnuniyeti en ön plandadır. Güvenilir elemanlar, güvenli  araçlar, zamanında yapılan nakliyeler, kar amacının mümkün olan en alt düzeyde oluşu  müşteri memnuniyeti için önemlidir. müşteri memnuniyeti firmamızın devamlılığı için en büyük şarttır.  Artık tüm  firmalar müşteri odaklı oldukları sürece ayakta kalabilmektedirler. Bu yüzden de hem tecrübe, hem müşterinin istediği hizmeti anlama ve hizmeti karşılama hem de bu hizmetleri mümkün olan en düşük kar payına en iyi düzeyde karşılamak müşteri memnuniyeti için gereklidir.

                Firmamız tarafından evden eve yapılan taşımacılık sırasında müşterilerin eşyaları özenle sökülür, taşınır ve taşındığı yerde itinayla tekrar monte edilir.  Ayrıca sigortalanarak müşterinin eşyaları garanti altına alınmış olur. Herhangi bir kayıp veya hasar firmamız tarafından karşılanır. Ayrıca yüksek yerlere olan evden eve taşımacılık için firmamızın asansörlü taşımacılık sistemi de mevcuttur. Müşterilerin özel ve kıymetli eşyaları kendileri tarafından paketlenir. Firmanın 81 ile taşımacılık hizmetleri vardır. Filo gakımındın da oldukça geniştir.

                Firmamız şehirlerarası taşımacılık konusunda 24 saat hizmet vermektedir.  Ayrıca zamanlamaya da çok büyük önem vermektedir. Çünkü artık zamanın herkes ve her şart için çok önemli  olduğu bir dönemde yaşıyoruz. Zamanlama aynı zamanda firmamızın müşteri odaklı politikasının da bir sonucudur.

                Firmamız çalıştırdığı elemanların eğitimlerine büyük önem vermektedir. Elemanları eğitimleri, işlerini en doğru şekilde yapmalarına doğrudan etki eder. Firmamızın amaçlarını kavrayarak en doğru şekilde çalışan personel de müşteri memnuniyetini doğrudan etkiler.

Kastamonu Nakliyat Kastamonu Taşımacılık Kösedağ Nakliyat Kastamonu

Servislerimiz

Özel Taşıma Hizmetleri

Sigortalı Taşımacılık - Sigortalı Nakliyat

Türkiye'nin Her Yerine Kaliteyi Götürüyoruz

Nakliyat sektöründe tüm Türkiye'ye hızlı ve güvenli taşımacılığı büyük bir özen içerisinde götürmekteyiz.

Dağıtım Ağı - Dağıtım Zinciri

Güvenlik & Uyum

Eşyalarınızın güvenliği için taşıma öncesi işlemlerde en küçük eşyanıza kadar her şey paketlenir ve uzman ekiplerimizce araçlara yüklenir. Taşıma sonrası tüm eşyalarınız aynı hassasiyette yerleştirilir.

Depolama - Eşya Depolama, Nakliye Depo

Depolama

Depolama hizmetimiz ile sizler için fazlalık eşyalarınızı bir süre bekletme fırsatı sunmaktayız. Depo Bölgelerimizi Yerler sayfamızdan kontrol edebilirsiniz.