Kilis - Kösedağ Nakliyat

Kilis

Kilis

Taşınma süreci, aslında görüldüğü kadar kolay bir süreç değildir. Öncesinde bütçenize uygun, yaşanabilir ve aynı zamanda sosyal hayata uzak olmayan bir ev seçmek başlı başına bir derttir. Taşınma zamanı, taşınma biçimi, maliyet, ev eşyalarının paketlenmesi, mobilyaların sökümü gibi taşınma süresine ait detayların da işin içinde girmesi ile taşınmak iyice karmaşık ve stresli bir sürece dönüşür. Neyse ki nakliyat firmaları sayesinde bu sorunların birçoğu çözüme kavuşmaktadır.

                Ancak her nakliyat şirketine bu konularda güvenemezsiniz. Unutulmaması gereken nokta nakliyat işleminin ciddiyet ve dikkat gerektiren bir iş olduğudur. Kilis evden eve nakliyat tüm bu özellikleri kapsayan ve müşterisinin memnuniyetini ön planda tutan bir firmadır. Her alana ayrı olarak tahsis edilmiş ekibi, taşımacılıkta kullanılan en son teknolojik ekipman ve profesyonel çalışma anlayışı ile müşterilerinin taşınma öncesi ve sonrasında her yönden memnun kalmasını amaçlar. Firmamız ile bir kere taşındıktan sonra farkı anlayacak ve başka bir nakliye şirketine ihtiyaç duymayacaksınız. Güvencemiz yaptığımız işlerimizdir.

                Firmamız, her türlü villa, lüks daire, müstakil konut, bina tipine uygun taşınma yöntemleri ve ekipmanı ile şehirlerarası ya da şehir içi ev taşımalarında hizmetinizdedir. Belirleyeceğiniz gün ve saatte, planlı, hızlı ve güvenilir bir şekilde her türlü taşınabilir eşyanız sorunsuzca istediğiniz adrese teslim edilmektedir. Asansörlü taşıma sistemleri sayesinde bina yüksekliği fark etmeksizin, eşyalarınız eski evinizden alınıp yeni evinize sorunsuzca yerleştirilmektedir.

                Kilis evden eve taşıma ile istediğiniz an iletişime geçip istediğiniz konuda bilgi alabilirsiniz. Geniş kapsamlı ödeme ve nakliyat çeşitleri ile taşınma işinin şeklini sizlere bırakıyoruz. Unutmayınız, sizin eviniz sizin kararınız!

                Her aşamada firmamız elemanlarının ilgilendiği taşınma tipinden, paketleme ve de montaj işlemlerinin tarafınızdan yapıldığı taşınma tipine kadar türlü paketlerimiz mevcuttur. Dilerseniz, sizin belirlediğiniz şekilde eşyalarınız evinize eksiksiz olarak yerleştirilmektedir. Taşınma işleminin her aşamasında yetkililerimiz eşyalarınızın güvenliği için işin başında beklemektedir. Yine de, hasara karşı sigortalama ve nakliyat sözleşmesi ile paranızı ve malınızı güvence altına almak ta sizin elinizde.

                Firmamız ile taşınmak sizden, son tasarım ekipmanlar ile 

Kilis Nakliyat Kilis Taşımacılık

Servislerimiz

Özel Taşıma Hizmetleri

Sigortalı Taşımacılık - Sigortalı Nakliyat

Türkiye'nin Her Yerine Kaliteyi Götürüyoruz

Nakliyat sektöründe tüm Türkiye'ye hızlı ve güvenli taşımacılığı büyük bir özen içerisinde götürmekteyiz.

Dağıtım Ağı - Dağıtım Zinciri

Güvenlik & Uyum

Eşyalarınızın güvenliği için taşıma öncesi işlemlerde en küçük eşyanıza kadar her şey paketlenir ve uzman ekiplerimizce araçlara yüklenir. Taşıma sonrası tüm eşyalarınız aynı hassasiyette yerleştirilir.

Depolama - Eşya Depolama, Nakliye Depo

Depolama

Depolama hizmetimiz ile sizler için fazlalık eşyalarınızı bir süre bekletme fırsatı sunmaktayız. Depo Bölgelerimizi Yerler sayfamızdan kontrol edebilirsiniz.