Kırıkkale - Kösedağ Nakliyat

Kırıkkale

Kırıkkale

Evden eve taşınma işlemi gerçekten taşınacak kişileri aşırı derece de sıkıntıya sokan bir süreçtir. Bunda da pek haksız değillerdir insanlar çünkü taşıma şirketi olduğunu söyleyip insanların eşyalarına zarar vererek taşıma yapan firmalar tüm taşıma firmalarına karşı bir ön yargı oluşmasına neden olmuştur. Bu ön yargıların giderilmesi için ise iyi firmaların artması gerekmektedir.

                   Kırıkkale evden eve nakliyat firması olarak biz sizlere deneyimli ekip arkadaşlarımızla kaliteli bir taşınma imkânı sunuyoruz. Eşyalarınızın sigortalanmasını sağlıyoruz ve kesinlikle bir sözleşme yapıyoruz ki bu sayede hem sizi hem de kendimizi korumuş oluyoruz. Sözleşme de yapılacak işlemler hakkında detaylar yer aldığı gibi işlemin ücreti ne kadarı alındı kalanı ne zaman alınacak gibi bilgilere de yer vermekteyiz. Ayrıca da özel sistemlerimizle apartmanların dışından yüksek katlara eşyalarınızı kısa sürede nakletmeyi başarıyoruz. Bu sayede insan eliyle taşınmadığı için eşyalarınız daha az hasar oluşması sağlanıyor. Kırıkkale evden eve taşıma firmamız sizleri memnun etmek için her yolu deniyoruz. Bizleri tercih etmeniz durumunda eşyalarınıza hasar gelmemesi için her türlü önlemler alınacaktır. Eşyalarınızın taşınmasında varil sistemi değil koli sistemi kullanmaktayız ki bu daha az hasar oluşmasını sağlayacak bir yöntemdir. Bunun yanı sıra eşyalarınızı koruyucu baloncuklu naylon ile sardıktan sonra iple bağlamıyoruz çünkü bu ipler mobilyalarında izler oluşturabilmektedir. Bunun yerine koli bandı tercih etmekteyiz. Koli bandının da çok dikkatli kullanılması gerektiğinin bilincindeyiz. Eğer koli bandı yanlışlıkla mobilyanıza yapıştırılırsa oluşabilecek sıkıntıları biliyoruz ve sizleri asla mağdur etmeyiz.

                   Taşıma işleminde yaşadığınız kötü tecrübelerinizi sizlere unutturacak, profesyonel bir ekip kalitesi sunacağız. Deneyimlerimizi ve eğitimli ekibimizin taşınmanın ardından montaj işlemlerinizi de yapacağını bilmelisiniz. Bu sayede size sadece yerleşmek kalacaktır. 

Kırıkkale Nakliyat Kırıkkale Evden Eve Taşımacılık Kırıkkale Taşımacılık

Servislerimiz

Özel Taşıma Hizmetleri

Sigortalı Taşımacılık - Sigortalı Nakliyat

Türkiye'nin Her Yerine Kaliteyi Götürüyoruz

Nakliyat sektöründe tüm Türkiye'ye hızlı ve güvenli taşımacılığı büyük bir özen içerisinde götürmekteyiz.

Dağıtım Ağı - Dağıtım Zinciri

Güvenlik & Uyum

Eşyalarınızın güvenliği için taşıma öncesi işlemlerde en küçük eşyanıza kadar her şey paketlenir ve uzman ekiplerimizce araçlara yüklenir. Taşıma sonrası tüm eşyalarınız aynı hassasiyette yerleştirilir.

Depolama - Eşya Depolama, Nakliye Depo

Depolama

Depolama hizmetimiz ile sizler için fazlalık eşyalarınızı bir süre bekletme fırsatı sunmaktayız. Depo Bölgelerimizi Yerler sayfamızdan kontrol edebilirsiniz.