Kocaeli - Kösedağ Nakliyat

Kocaeli

Kocaeli

  Kocaeli'ne Kösedağ nakliyat olarak taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Yerli ve yabancı turistler tarafından bir hayli ilgi gören kentimiz uluslararası ahşap heykel sempozyumuna ev sahipliği yapmaktadır. Kıtaları birbirine bağlayan demir yolları ve kara yollarının üzerinde bulunması sebebiyle ticaretede bir adım önde başlar Kocaeli. Restore edilmiş birçok tarihi yapısı ve konakları vardır ki izlerken sizleri alıp götürür uzaklara. Tabii Kocaeli'nin birde mutfağı var ki sormayın yolculuğunuz sırasında durup burada karnınızı doyurmanızı tavsiye ederiz. 
         Taşımacılık konusunda diğer firmalardan önde olan özelliklerimizle siz değerli müşterilerimize hizmet etmeye hazırız. Eşyanızın kaygısını sizlere yaşatmayacak uzman ekibimiz ve teknolojik ekipmanımızla taşınmanın rahatlığını yaşayın. Firmamızın sunduğu seçenekler rahatlık açısından oldukça önemlidir. Sigortalı ve asansörlü taşımacılık seçeneklerimizle hızlı rahat taşımacılığın keyfini çıkarın. Marmara bölgesinin sanayi kentinin böyle bir hizmeti hak edeceğini düşündük ve şehir içi ve şehir dışına yani koca elinden tüm Türkiye'ye hizmet vermeye başladık. 
Müşteri memnuniyeti birinci önceliğimizdir her zaman bizimle çalışmak isteyeceksiniz  taşınacak sanız aradığınız biziz hemen arayın... 

Tasimacılık Evden Eve Taşımacılık Kocaeli Taşımacılık Nakliyat

Servislerimiz

Özel Taşıma Hizmetleri

Sigortalı Taşımacılık - Sigortalı Nakliyat

Türkiye'nin Her Yerine Kaliteyi Götürüyoruz

Nakliyat sektöründe tüm Türkiye'ye hızlı ve güvenli taşımacılığı büyük bir özen içerisinde götürmekteyiz.

Dağıtım Ağı - Dağıtım Zinciri

Güvenlik & Uyum

Eşyalarınızın güvenliği için taşıma öncesi işlemlerde en küçük eşyanıza kadar her şey paketlenir ve uzman ekiplerimizce araçlara yüklenir. Taşıma sonrası tüm eşyalarınız aynı hassasiyette yerleştirilir.

Depolama - Eşya Depolama, Nakliye Depo

Depolama

Depolama hizmetimiz ile sizler için fazlalık eşyalarınızı bir süre bekletme fırsatı sunmaktayız. Depo Bölgelerimizi Yerler sayfamızdan kontrol edebilirsiniz.