Konya - Kösedağ Nakliyat

Konya

Konya

Mevlana hazretlerinin yuvası etli ekmeğin kokusu dur Konya. Kösedağ nakliyat olarak Konya'ya duyduğumuz sevgiyi biraz olsun ifade edebilmek adına şehir içi ve şehirler arası taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Ne güzel demiş Mevlana hazretleri; ne olursan ol yine gel... Konya yollarına düştüğümüzde aklımıza gelen ilk satırlardır bunlar. Bu tarihi kümbet ve camilerin arasında şehre hakim olan manevi havayı bir kez daha soluyoruz.

       Alanında uzman ekibimiz ve son teknoloji ekipmanımızla Kösedağ nakliyat siz değerli Konyalılara hizmet vermeye hazır. Sıfır hasar ve %100 müşteri memnuniyeti sunan firmamız aynı zamanda uygun fiyat seçenekler sunuyor. Kösedağ nakliyat Asansörlü taşımacılık, Sigortalı taşımacılık ve Evden eve nakliyat gibi tercihleri de bünyesinde barındırarak siz değerli Konyalılara En iyi şekilde hizmet vermeyi sorumluluk olarak görüyor. Bundan mutluluk duyuyoruz. İşimiz memnuniyetiniz...

Konya Evden Eve Nakliyat Konya Nakliyat Konya Taşımacılık Konya şehirler Arası

Servislerimiz

Özel Taşıma Hizmetleri

Sigortalı Taşımacılık - Sigortalı Nakliyat

Türkiye'nin Her Yerine Kaliteyi Götürüyoruz

Nakliyat sektöründe tüm Türkiye'ye hızlı ve güvenli taşımacılığı büyük bir özen içerisinde götürmekteyiz.

Dağıtım Ağı - Dağıtım Zinciri

Güvenlik & Uyum

Eşyalarınızın güvenliği için taşıma öncesi işlemlerde en küçük eşyanıza kadar her şey paketlenir ve uzman ekiplerimizce araçlara yüklenir. Taşıma sonrası tüm eşyalarınız aynı hassasiyette yerleştirilir.

Depolama - Eşya Depolama, Nakliye Depo

Depolama

Depolama hizmetimiz ile sizler için fazlalık eşyalarınızı bir süre bekletme fırsatı sunmaktayız. Depo Bölgelerimizi Yerler sayfamızdan kontrol edebilirsiniz.