Kütahya - Kösedağ Nakliyat

Kütahya

Kütahya

Kütahya evden eve taşımacılık ve bürodan büroya taşımacılık konusunda kilit illerimizden biridir. Stratejik konumu İç Anadolu ve Ege Bölgeleri arasında oluşu sebebiyle özellikle şehirler arası taşımacılık konusunda rekabete açık bir il.

                Firmamız yıllardır Kütahya'nın en köklü ve rekabetçi firmalarından biridir. Kütahya'nın stratejik konumu sebebiyle özellikle şehirler arası evden eve nakliyat çok önemli bir yere sahiptir. Özellikle memur ve öğrenciler çoğunlukta olduğundan dolayı iş yoğunluğu fazladır. İş yoğunluğu da doğal olarak rekabeti tetikler. Rekabetin olduğu yerde de her daim değişim ve teknolojiyi takip vardır.  Firmamız da yıllardır rekabet içerisinde olan bir firma olarak piyasada sektörü etkileyen tüm gelişmeleri yakından takip eder. Müşteri odaklı bir çalışma yapmaktadır. Müşteri memnuniyetinin olduğu her yerde reklam, yeni müşteriler ve maksimum kar vardır.

                Firmamız her zaman reklamın kötüsü yoktur, iyisi vardır politikası güder. Reklamın iyisi de her zaman yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile olur. Siz ne kadar basın yoluyla reklam yaparsanız yapın memnun bir müşterinin sizi övmesi kadar etkili olmaz. Firmamız da müşteri kaynaklı çalışan bir firma olarak elindeki tüm imkanları kullanır ve taşımacılık sektörünün önde gelen firmalarından biri konumundadır. Her zaman güvenli ve hasarsız taşımacılığa önem verir. Güvenliği sağlamak için de personelini eğitir, filosunu her daim yeni ve bakımlı tutar, sigortalı taşımacılığın da Kütahya'daki öncülerindendir.

                Teknolojik olarak her türlü gelişme firmamız tarafından kullanılır. Personelimiz her daim işleriyle ilgili gerekli eğitimleri almak durumundadır. Bu eğitime kullanıyor oldukları teçhizat da dahildir. Aynı zamanda firmamızdaki huzurlu çalışma ortamı da firmamızın doğru işlere yönelerek işinde daha verimli olmasına da katkıda bulunur. Çünkü müşteri memnuniyeti her şeyin önündedir ve en küçük bir olumsuzluk müşteri memnuniyetini zedeler.            

Kütahya Nakliyat Kütahya Evden Eve Nakliyat Kütahya Taşımacılık

Servislerimiz

Özel Taşıma Hizmetleri

Sigortalı Taşımacılık - Sigortalı Nakliyat

Türkiye'nin Her Yerine Kaliteyi Götürüyoruz

Nakliyat sektöründe tüm Türkiye'ye hızlı ve güvenli taşımacılığı büyük bir özen içerisinde götürmekteyiz.

Dağıtım Ağı - Dağıtım Zinciri

Güvenlik & Uyum

Eşyalarınızın güvenliği için taşıma öncesi işlemlerde en küçük eşyanıza kadar her şey paketlenir ve uzman ekiplerimizce araçlara yüklenir. Taşıma sonrası tüm eşyalarınız aynı hassasiyette yerleştirilir.

Depolama - Eşya Depolama, Nakliye Depo

Depolama

Depolama hizmetimiz ile sizler için fazlalık eşyalarınızı bir süre bekletme fırsatı sunmaktayız. Depo Bölgelerimizi Yerler sayfamızdan kontrol edebilirsiniz.