Mardin - Kösedağ Nakliyat

Mardin

Mardin

Mardin’de evden eve nakliyat için ilk adresiniz biziz. Hizmetlerimizi görmeden sakın karar vermeyin. Firmamız yıllardır bu hizmeti verdiği için uzman kadrosuyla siz kıymetli müşterilerimiz için nakliyat için tek adresiniz olacak.

                Firmamız için öncelikli olan kaliteli, üstün ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmeti sizlere vermektir. Bizler için önemli olan kalite ve dürüst hizmet vermektir. Birçoğumuz için büyük bir sorun teşkil eden taşınma firmamızın size sunduğu hizmetler ile artık çok daha kolay. Siz yalnızca bize hangi eşyaları nereden nereye taşıyacağımızı ve önemli ayrıntıları ister telefon, ister e-mail ya da isterseniz iletişim formumuzu doldurarak bildirin yeter. Gerisini bize bırakın.

                Eşyalarınız deneyimli paketleme yapan çalışan kadromuz ile en güvenli şekilde paketlenir ve sizlere ilk günkü hali ile teslim edilir. Ayrıca eşyalarınız nakliye aracımızda olduğu sürece sigorta kapsamında olacağı için gözünüz hiç arkada kalmayacak. Sizlerin güvenliği için sigorta ve kapsamı sizlerle paylaşılacaktır. Hasar durumunda ve hasar tespiti durumunda da firmamız hepsini karşılayacak ve sizleri asla mağdur etmeyecektir. Montaja ihtiyacı olan eşyalarınız için de dilerseniz firmamız eşyalarınızın montajını da yapacaktır.

                Nakliye araçlarımızın şoförleri uzun yıllardır firmamız ile çalışan deneyimli, firmamızın sigortalı çalışanlarıdır. Bu sebeple her taşıma işlemini hassasiyetle yapacaklarından emin olabilirsiniz. Bizler için önemli olan sizlerin isteklerini sonuna kadar karşılayıp sizleri güler yüzle uğurlamaktır. Yine de her şeye rağmen hizmetimizden memnun kalmazsanız, koşulsuz para iademiz vardır. Firmamız tamamen sizlerin mutluluğu için çalışır.

                Bütün bu hizmetleri ise uygun fiyat garantisi ile sizlere sunduğumuz için firmamız çok mutludur. Her nakliyat işlemini hassasiyetle gerçekleştirir ve eşyalarınızı yeni yaşayacağınız yere güven ve hassasiyetle ulaştırırız. 

Mardin Nakliyat Mardin Taşımacılık

Servislerimiz

Özel Taşıma Hizmetleri

Sigortalı Taşımacılık - Sigortalı Nakliyat

Türkiye'nin Her Yerine Kaliteyi Götürüyoruz

Nakliyat sektöründe tüm Türkiye'ye hızlı ve güvenli taşımacılığı büyük bir özen içerisinde götürmekteyiz.

Dağıtım Ağı - Dağıtım Zinciri

Güvenlik & Uyum

Eşyalarınızın güvenliği için taşıma öncesi işlemlerde en küçük eşyanıza kadar her şey paketlenir ve uzman ekiplerimizce araçlara yüklenir. Taşıma sonrası tüm eşyalarınız aynı hassasiyette yerleştirilir.

Depolama - Eşya Depolama, Nakliye Depo

Depolama

Depolama hizmetimiz ile sizler için fazlalık eşyalarınızı bir süre bekletme fırsatı sunmaktayız. Depo Bölgelerimizi Yerler sayfamızdan kontrol edebilirsiniz.