Mersin - Kösedağ Nakliyat

Mersin

Mersin

Her gün birileri, kurulu düzenini bırakıp yeni şehirlere, evlere taşınmaktadır.  Burada en korkulan konu evinizin en önemli parçaları olan eşyalarınızın en hasarsız ve güvenli bir şekilde yeni adresinize ulaşmasıdır. Taşımacılık sektörü çok sorunlu ve karmaşık bir sektördür. Bizlerde bu sektörde oluşan karmaşıklıkları başarı ile çözüp, sizlere son derece kaliteli bir taşımayı söz konusu haline getirmekteyiz. 
 
 Zaten bu sektörü meslek haline getiren bir firma bu gibi sorunların üstesinden çok rahat bir şekilde gelmek zorundadır. Yoksa bu sektörde asla tutunamaz. Mersin evden eve nakliyat sektöründe ilk defa böyle kaliteli bir firmayla karşı karşıya geldi. Önceliğimiz her zamanki gibi müşteri memnuniyetidir. Müşteri bizim için her zaman her koşulda haklıdır. Sonuçta siz olmasanız bizde olmazdık. Her müşteri bize aynı ihtiyaçlarla beraber gelmez herkes farklı farklı ihtiyaçlarını karşılamamız için bize gelir, bizde bu sayede kendimizi her geçen gün yeniledik ve geliştirdik. Yenilemeye ve gelişmeye de devam etmekteyiz. Mersin evden eve taşıma da uzman bir firmaya sahiptir. Sizde bizlere gelerek istediğiniz her nakliyeyi gönül rahatlığı ile taşıttırabilirsiniz. Bizler bundan onur ve şeref duyarız. 
 
Ürünleriniz uzman kadromuz tarafından battaniyeler ve iplerle sarılarak araca yüklenir. Eşyalarınıza zarar gelmemesi için her ince ayrıntıyı düşünmüş bulunmaktayız. Sökülmesi gereken ürünleriniz dikkatli ve özenli bir şekilde sökülür. Mobilyalarınız da Ayrıyetten hem streç ile hem de battaniye ile sarılarak korunması garanti altına alınır. Ürünler yerleşmeden de battaniyeler üzerinden kesinlikle çıkmaz. Tüm ürünleriniz firmamızın anlaştığı sigorta şirketi tarafından sigortalatılmaktadır. Yeri hazır olan bulaşık ve çamaşır makineleriniz uzman ekibimiz tarafından yerine takılır. Sizlere geniş çaplı bir hizmet anlayışı sunmaktan keyif ve gurur duyuyoruz. 

Mersin Nakliyat Mersin Evden Eve Mersin Evden Eve Nakliyat Mersin Evden Eve Taşıma Mersin Nakliyat Firmaları Mersin Taşıma şirketleri Mersin Nakliyeciler

Servislerimiz

Özel Taşıma Hizmetleri

Sigortalı Taşımacılık - Sigortalı Nakliyat

Türkiye'nin Her Yerine Kaliteyi Götürüyoruz

Nakliyat sektöründe tüm Türkiye'ye hızlı ve güvenli taşımacılığı büyük bir özen içerisinde götürmekteyiz.

Dağıtım Ağı - Dağıtım Zinciri

Güvenlik & Uyum

Eşyalarınızın güvenliği için taşıma öncesi işlemlerde en küçük eşyanıza kadar her şey paketlenir ve uzman ekiplerimizce araçlara yüklenir. Taşıma sonrası tüm eşyalarınız aynı hassasiyette yerleştirilir.

Depolama - Eşya Depolama, Nakliye Depo

Depolama

Depolama hizmetimiz ile sizler için fazlalık eşyalarınızı bir süre bekletme fırsatı sunmaktayız. Depo Bölgelerimizi Yerler sayfamızdan kontrol edebilirsiniz.