Ordu - Kösedağ Nakliyat

Ordu

Ordu

Doğanın tüm güzelliklerinin cömertçe sergilenmekte olduğu bir il olan Ordu ilimiz kendi kadar güzel olan çeşit çeşit akarsu ve vadileri ile kendi kadar güzel olan insanlarına hizmet etmeyi ilke edinmiş bir firmadan bahsetmek isabetli olacaktır. Ordu Evden Eve Nakliyat firması gerek il dışından gerekse il içindeki nakliyat işlerinizi üstlenmekten kıvanç duyacaktır.

                Çok eski bir kent olan Ordu kentinin tarihçesi milattan önce 15 bin yıllarına kadar dayanmaktadır. Bölgenin coğrafi olarak zor koşullara sahip olması biz Rize Evden Eve Nakliyat firması olarak elbette ki kolay değildir fakat siz güzel insanlara hizmet etmeyi namus borcu bilir, koşul ne olursa olsun üstlenmiş olduğu vazifeyi layığı ile yerine getirmek zorunda olduğumuzu biliriz. Canik ve Karadeniz Dağlarının eteklerinde sizin en değerli varlığınız olan anılarınıza bekçilik eden eşyalarınızın sağ salim yerine varması için bütün bir kadro olarak gerektiği yerde canlarımızı tehlikeye atmak sureti ile eşyalarınıza sahip çıkıyoruz. Ordu Evden Eve Nakliyat firması olarak sunacağımız tekliflere ekleyeceğimiz ve nakliyat argosunda Tam Ziya olarak geçen; taşınan araç ile eşyalarınızın zayi olması durumunda zararlarınız sigorta şirketi tarafından karşılanacaktır. Daha az miktarlar vererek seçebileceğiniz diğer tekliflerden de bahsetmeliyiz ki şeffaflık politikamıza zarar gelmesin. Diğer teklifleri şöyle sunabilmekteyiz. Bunlardan biri olan Dar Teminat şu şekilde işlemektedir: Taşınmakta olan eşyaların ve onu taşımakta olan aracın taşıma esnasında başlarına gelebilecek bir zararın karşılanmasıdır. Bu teminata girmeyen hasarlar ise şöyledir; yükün çalınması, eksilmesi ve ıslanmasıdır. Bir başka teklifimiz ise Geniş Teminattır. Bu teklife göre: Taşınmakta olan eşyaların çıkış deposundan giriş deposuna ulaşıncaya değin geçen süreçte uğradığı tüm zararları yükleme ve boşaltma kısmında oluşabilecek hasarlarında dahil edilerek temin edileceği tekliftir. Evden eve nakliyat işlemlerinde Tam Ziya olarak yukarıda belirtmiş olduğumuz teklif için taahhüt üstüne biraz fiyat eklenecektir fakat bu fiyat hiçte sanıldığı kadar çok değildir.

Biz Ordu Evden Eve Nakliyat firması olarak eşyalarınızı tam anlamıyla sigortalatabileceğiniz bir teklif olarak Tam Ziya teminatını bir ayrıcalıkmış gibi göstererek sizleri kandırmayı onursuzluk sayarız. Sunacağımız tekliflerde Tam Ziya teminatını teklife dahil ederek elimizde olmayarak gelişen ve eşyalarınıza zarar verebilecek her türlü zararı sigorta tarafından karşılayacağız. 

Ordu Nakliyat Ordu Evden Eve Ordu Taşımacılık

Servislerimiz

Özel Taşıma Hizmetleri

Sigortalı Taşımacılık - Sigortalı Nakliyat

Türkiye'nin Her Yerine Kaliteyi Götürüyoruz

Nakliyat sektöründe tüm Türkiye'ye hızlı ve güvenli taşımacılığı büyük bir özen içerisinde götürmekteyiz.

Dağıtım Ağı - Dağıtım Zinciri

Güvenlik & Uyum

Eşyalarınızın güvenliği için taşıma öncesi işlemlerde en küçük eşyanıza kadar her şey paketlenir ve uzman ekiplerimizce araçlara yüklenir. Taşıma sonrası tüm eşyalarınız aynı hassasiyette yerleştirilir.

Depolama - Eşya Depolama, Nakliye Depo

Depolama

Depolama hizmetimiz ile sizler için fazlalık eşyalarınızı bir süre bekletme fırsatı sunmaktayız. Depo Bölgelerimizi Yerler sayfamızdan kontrol edebilirsiniz.