Samsun - Kösedağ Nakliyat

Samsun

Samsun

Samsun Evden Eve Taşıma firması Anadolu’nun güzide bir parçası olan Yeşilırmak ve Kızılırmak tarafından taçlandırılma şerefine nail olabilmiş bir şehir olan Samsun kentimizde bu güzel ile taşıma ve nakliyat işlerinde yüksek müşteri memnuniyeti esaslı hizmeti verebilmek için var olan Samsun Evden Eve Taşıma firmasını huzurlarınıza sunarız.

                Samsun Evden Eve Taşıma firması olarak Türkiye’deki tüm iller dahil yapmakta olduğumuz taşıma işlemlerinde şehir içi ve şehir dışı talepler fark etmeksizin hizmet vermekteyiz. Vermekte olduğumuz temel hizmetleri sıralamak gerekirse; ev eşyası depolama, gümrükleme, paketleme ve ambajlama, uluslar arası nakliyat, parça eşya taşımacılık, asansörlü nakliyat, askılı tekstil taşımacılığı adını almış olan bu hizmet türlerini sizlere sunabilmekten mutluluk duyuyoruz. Birçok kurum, kuruluş ve yeri geldiğinde özel ofislere ait olan eşyaları taşıma işlemleri gibi hizmet alanlarında kendi isminden söz ettirebilmeyi başarmış başarılı bir firma olarak, çağın getirisi olan teknolojiyi takip eden ve taşımacılık sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek bu gelişmelere uyum sağlama noktasında zorluk çekmeyen bir firmayız. Deneyimli eleman kadromuz ve araç filomuz sayesinde siz müşterilerimize en pratik, en uygun fiyatlandırma ve en güvenceli tekliflerimize her türlü sigortayı ekleyerek eşyalarınızın başına gelebilecek olası felaketleri önlemiş olmaktayız. Samsun Evden Eve taşıma firması olarak, Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma Bakanlığı tarafından tarafımıza verilmiş olan K1-K3 taşıma yetki belgeleri ile şehir içi ve şehirlerarası olmak üzere Türkiye il sınırları dahilinde olan her türlü köy, mezra, kasabaya herhangi bir sorun çıkmayacağının sözünü vererek taşımacılık hizmetini sunuyoruz. Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma Bakanlığı tarafından yukarıda bahsetmiş olduğumuz K1-K3 taşıma yetki belgesine sahip olmayan ve sektörümüzde korsan taşımacılık yapmakta olan pek çok firma bulunmaktadır. Sizleri bu ve benzeri firmalar ile çalışmamak hususunda yine sizleri düşünerek memnun kalmayacağınızı bildiğimiz için uyarıyoruz.

                Uzun yıllardan beri bu işi yapmakta olan biz Samsun Evden Eve Taşımacılık sizleri memnun edecek ve eşyalarınızı her türlü zarara karşı koruyacak olduğu cazip fiyatlara sahip teklifler ile getireceği çözümleri sizlerde beğenecek ve bizlerle birlikte çalışmanın vereceği hazzı tadacaksınız.

Samsun Nakliyat Samsun Evden Eve Taşımacılık Samsun Taşımacılık Samsun Evden Eve

Servislerimiz

Özel Taşıma Hizmetleri

Sigortalı Taşımacılık - Sigortalı Nakliyat

Türkiye'nin Her Yerine Kaliteyi Götürüyoruz

Nakliyat sektöründe tüm Türkiye'ye hızlı ve güvenli taşımacılığı büyük bir özen içerisinde götürmekteyiz.

Dağıtım Ağı - Dağıtım Zinciri

Güvenlik & Uyum

Eşyalarınızın güvenliği için taşıma öncesi işlemlerde en küçük eşyanıza kadar her şey paketlenir ve uzman ekiplerimizce araçlara yüklenir. Taşıma sonrası tüm eşyalarınız aynı hassasiyette yerleştirilir.

Depolama - Eşya Depolama, Nakliye Depo

Depolama

Depolama hizmetimiz ile sizler için fazlalık eşyalarınızı bir süre bekletme fırsatı sunmaktayız. Depo Bölgelerimizi Yerler sayfamızdan kontrol edebilirsiniz.