Şanlıurfa - Kösedağ Nakliyat

Şanlıurfa

Şanlıurfa

                   Evimizi değiştirmeye karar verdiğimizde bizleri bekleyen en büyük sorun eşyalar nasıl nakledilecek. Bu sorun gerçekten çok büyük maddi sıkıntı ve psikolojik sıkıntı yaratmaktadır. Maddi sıkıntı olarak taşıma şirketleri çok yüksek meblağlar istemektedir. Bunun yanında da taşıttığımız ve kıyamadığımız eşyalarımıza hasar verebilirler ki bu hem ciddi maddi masraf olacağı gibi psikolojik olarak da sıkıntı oluşturabilir.

                   Şanlıurfa evden eve nakliyat firması olarak biz sizlere hem uygun fiyatlarla hizmet sunuyoruz hem de eşyalarınız büyük bir özenle taşınılacaktır. Eşyalarınızı kendiniz toplayacaksınız bunda dikkat etmeniz gereken bazı hususlar mevcuttur. İlk olarak kırılacak eşyalarınızı cam ve porselen olarak ayırınız ve ayrı ayrı kolilere yerleştiriniz. Ayrıca da cam ve porselen olan ürünlerinizi gazete gibi bir madde ile sarın ki daha da sağlama alınmış olsun kırılacak ürünleriniz. Kolinizin üzerine de kırılacak eşya diye yazmanız daha iyi olacaktır. Bunun yanı sıra eşyalarınızın kolisinin de sağlam olmasına ve iyi bantlanmasına özen göstermeniz gerekir. Sonuçta taşımayı yapacak kişiler kolinin belirli bir yerinden tutmayacak ve işlem hızında koliniz kendini salmasın. Şanlıurfa evden eve taşıma firması olarak bizleri tercih etmeniz için bir diğer farkımız işinde deneyimli ekip arkadaşlarımız sizlerin tüm eşyalarınızı itina ile söküp gene itinayla kurulumunu sağlayacaklardır. İsterseniz sizler kolileyebilirsiniz tüm eşyalarınızı ama dilerseniz biz tüm evinizi toplayıp aynı şekilde yerleştirebiliriz. Bu sayede özellikle bayanların yaşadıkları sıkıntılar azalacaktır ama tabi bu şeklide tüm eşyalarınızın toplanması için fiyat farkı yaşana bilecektir.

                   Evden eve nakliyede deneyimli bir firma olarak sizlere taşınma stresi yaşamadan yeni evinize yerleşme imkânı sunacaktır. Deneyimli ekip arkadaşlarımızla sizlere iyi ve kaliteli bir hizmet sunacağımızdan emin olabilirsiniz. 

şanlıurfa Nakliyat şanlıurfa Taşımacılık Urfa Nakliyat Urfa Taşımacılık

Servislerimiz

Özel Taşıma Hizmetleri

Sigortalı Taşımacılık - Sigortalı Nakliyat

Türkiye'nin Her Yerine Kaliteyi Götürüyoruz

Nakliyat sektöründe tüm Türkiye'ye hızlı ve güvenli taşımacılığı büyük bir özen içerisinde götürmekteyiz.

Dağıtım Ağı - Dağıtım Zinciri

Güvenlik & Uyum

Eşyalarınızın güvenliği için taşıma öncesi işlemlerde en küçük eşyanıza kadar her şey paketlenir ve uzman ekiplerimizce araçlara yüklenir. Taşıma sonrası tüm eşyalarınız aynı hassasiyette yerleştirilir.

Depolama - Eşya Depolama, Nakliye Depo

Depolama

Depolama hizmetimiz ile sizler için fazlalık eşyalarınızı bir süre bekletme fırsatı sunmaktayız. Depo Bölgelerimizi Yerler sayfamızdan kontrol edebilirsiniz.