Sivas - Kösedağ Nakliyat

Sivas

Sivas

Sivas Evden Eve Taşıma firması olarak talep etmeniz durumunda yapacağınız tüm nakliye, taşıma işlemlerinde şehir içi ve şehirlerarası taşımalarınızı yapabilmekteyiz.

                Firma olarak evden eve taşıma hizmetlerimizde son model olan araçlarımız Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma Bakanlığından almış olduğumuz K1 ve K3 belgeli kasko sigortasına sahip olan taşıma işlemlerinizdeki yüklerinizin ağırlığına bağlı olarak kullanacağımız büyük ve küçük araçlarımız ile oluşturmuş olduğumuz araç filomuz her türlü taşıma hizmetinizi rahatlıkla yapabilecek kapasite ve güce sahiptir. Firma olarak minimum hata ve maksimum güvenciyle hizmet vermeyi borç biliriz. Eşyalarınızın her türlü nakliye sigortası (her türlü risk dahil olmak üzere) firmamız olan Sivas Evden Eve Taşımacılık tarafından yapılmaktadır. Vereceğimiz hizmetin kalitesinin artması adına nakliye işlemelerinin evvelinde çalışan ekiplerimiz eşyaların demontajından paketlemesine kadar ki süreci doğru bir şekilde tahlil ettikten sonra belirlenecek olan plan ve detayların tespit edilmesi sonucu belirlenecek çizelgeye göre hareket edilecektir. Ayrıca yapılan ön görüşme ve tespitler sonrasında siz değerli müşterilerimizin isteğine bağlı olarak expertiz çalışmasını firmamız olan Sivas Evden Eve Taşımacılık ücretsiz olarak vermektedir. Sizleri nakliye hakkında bilgilendirmek ve bir yandada destek olmak maksadı ile belirleyeceğimiz bir müşteri temsilcimiz nakliye işleminin her anında yanınızda bulunacaktır. Yine aynı müşteri temsilcimiz sizleri nakliyenin her aşamasında bilgilendirmek ve eşyalarınızın başına herhangi bir olumsuzluğun gelmemesinden sorumlu olacaktır. Taşıma işlemlerimiz, işlem öncesi belirlediğimiz plana sadık kalarak sizlerin belirteceği tarih ve saate bağlı olarak işleyecektir.

                Yine bizler yani Sivas Evden Eve Taşıma firmasını seçecek olur iseniz doğru kararı vereceksinizdir çünkü her türlü taşıma belgesine sahip olan araçlarımız ile eşyalarımızı sigortalanmış bir şekilde hiçbir güven problemi olmaksınız ulaşması gerektiği yere ulaştıracağız. Ve tüm bu safhalar ardı sıra işlerken sizde bizlerle çalışmanın rahat ve konforunu sonuna kadar yaşayacaksınız.

Sivas Evden Eve Nakliyat Sivas Nakliyat Sivas Taşımacılık Sivas Evden Eve Nakliyeci Sivas

Servislerimiz

Özel Taşıma Hizmetleri

Sigortalı Taşımacılık - Sigortalı Nakliyat

Türkiye'nin Her Yerine Kaliteyi Götürüyoruz

Nakliyat sektöründe tüm Türkiye'ye hızlı ve güvenli taşımacılığı büyük bir özen içerisinde götürmekteyiz.

Dağıtım Ağı - Dağıtım Zinciri

Güvenlik & Uyum

Eşyalarınızın güvenliği için taşıma öncesi işlemlerde en küçük eşyanıza kadar her şey paketlenir ve uzman ekiplerimizce araçlara yüklenir. Taşıma sonrası tüm eşyalarınız aynı hassasiyette yerleştirilir.

Depolama - Eşya Depolama, Nakliye Depo

Depolama

Depolama hizmetimiz ile sizler için fazlalık eşyalarınızı bir süre bekletme fırsatı sunmaktayız. Depo Bölgelerimizi Yerler sayfamızdan kontrol edebilirsiniz.