Tekirdağ - Kösedağ Nakliyat

Tekirdağ

Tekirdağ

                Tekirdağ Evden Eve Nakliyat firmamız geçtiğimiz senelerde olduğu gibi yakın zamanda girmiş olduğumuz nakliyat sektöründe sizlere en iyi nakliyat hizmeti sunarak bölge çapında iyi bir konuma gelmek için elinden geleni yapmaktadır.

                Türkiye geneline profesyonel olarak nakliyat hizmeti vermekte olan Tekirdağ Evden Eve Nakliyat firmamıza doğrudan edebileceğiniz bir telefon yahut internet ortamında atabileceğiniz bir e-mail ile irtibata geçmeniz durumunda, mümkün olunan en kısa sürede iş disiplinini kendine ilke edinmiş çalışanlarımız ile haftanın yedi günü hizmet edeceğiz. Firmamız olan Tekirdağ Evden Eve Nakliyat yıllar yılı bu işleri yapmakta iken edindiği tecrübeleri sizlere aktarmaktan çekinmeyecek ve hasarsız, güvenli bir taşımayı oluşabilecek her türlü hasara karşı sunacağımız sözleşme ve sigortalar ile güvenli bir şekilde taşıyacaktır. Bölge çapında düşünülecek olursa Tekirdağ Evden Eve Nakliyat firması çağdaş standartlara uyum sağlamayı başarmış sayılı firmalardan biridir. Firma olarak çalışanlarımızı olabilecek olumsuz şart ve koşullar karşısında eğiterek ve geliştirerek yaşayabileceğiniz muhtemel bir durumda olaya profesyonel bir çözüm getirebileceklerdir. Kullandığı ekipmanlar olarakta bünyesinde bulundurmakta olduğu kaliteli araç filosu ile sahip olduğu performansı geliştirerek müşterilerine sıfır hata ile hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Sahip olduğu uzman kadroda; ambalajcısı, marangozu, tesisatçısı, sigortayı takip edecek görevlisi ve taşıyıcı ekipleri ile eşyalarınızın ambalajlandığı, kutulara konduğu yada ahşap eşyalarınızda meydana gelebilecek bir sıkıntı veya en kötüsü eşyanızın kullanılamaz hale gelmesi durumunda olay yerinde bulunmakta olan sigorta görevli aracılığı ile eşyalarınızın temini noktasında sizlere yardımcı olacağına ve beklide sırf bu özellikleri ile bölgesinde bulunmakta olan diğer firmalardan gözle görülür bir farkla sıyrılabilmesine şaşırmamalıyız.

Vermekte olduğumuz şehir içi ve şehir dışı taşımalarda her gün danışabileceğiniz ucuz fiyat yüksek kalite sözü veren dolandırıcı firmalardan biri olmayı reddediyor ve Tekirdağ Evden Eve Nakliyat firması olarak sizlere uygun fiyat yüksek kalite sözü veriyoruz.

Tekirdağ Nakliyat Tekirdağ Evden Eve Tekirdağ Taşımacılık

Servislerimiz

Özel Taşıma Hizmetleri

Sigortalı Taşımacılık - Sigortalı Nakliyat

Türkiye'nin Her Yerine Kaliteyi Götürüyoruz

Nakliyat sektöründe tüm Türkiye'ye hızlı ve güvenli taşımacılığı büyük bir özen içerisinde götürmekteyiz.

Dağıtım Ağı - Dağıtım Zinciri

Güvenlik & Uyum

Eşyalarınızın güvenliği için taşıma öncesi işlemlerde en küçük eşyanıza kadar her şey paketlenir ve uzman ekiplerimizce araçlara yüklenir. Taşıma sonrası tüm eşyalarınız aynı hassasiyette yerleştirilir.

Depolama - Eşya Depolama, Nakliye Depo

Depolama

Depolama hizmetimiz ile sizler için fazlalık eşyalarınızı bir süre bekletme fırsatı sunmaktayız. Depo Bölgelerimizi Yerler sayfamızdan kontrol edebilirsiniz.