Trabzon - Kösedağ Nakliyat

Trabzon

Trabzon

Taşınmak özellikle bayanlar için ciddi bir sıkıntıdır. Bunun en büyük sebebi ise taşınma için toplanma, eşyalara zarar gelmeden taşır mı firma, eşyaları yerleştirme vb. birçok sıkıntı daha çok bayanların taktığı sorunlardır.

                   Trabzon evden eve nakliyat ile bayanların rahat bir nefes almasını sağlayacak olan firmamız eşyalarınızı itina ile koruyucularla sararak daha sonra itina ile kamyona taşınmasını sağlıyoruz. Özellikle beyaz eşyalarınız ve mobilyalarınız baloncuklu plastiklerle sarılarak çizilme, ezilme, kırılma gibi durumların yaşanmasının engellenmesi sağlanacaktır. Eşyalarınızın itina ile taşınması için iple bağlanmasına da izin vermeyiniz çünkü ip mobilyalarında izler oluşturabilecektir. Koli bandı ile yapılmasını isteyiniz ama bantlanırken de mobilyalarınızla asla temas etmemesinin sağlanması gerekmektedir. Burada sonra da araçtaki eşyalarınız taşınacağınızın eve de aynı itina ile çıkartılmasını ve yerleştirilmesini sağlıyoruz. Trabzon evden eve taşıma da çok yüksek katlarda oturuyor ya da yüksek katlara taşınıyor olsanız da korkmayın dışarıdan kurulan asansör sistemiyle sorunsuz bir taşıma sağlanacaktır. Asansör sistemi ile istenilen kata dayanılarak pencere ya da balkondan eşyalar içeri alınır. Bu sayede eşyalarınızda diğer klasik merdivenlerden çıkarma yönteminden daha az hasar görmektedir. Bu sistem ile eşyalar daha az insan gücü ile taşındığı için hasar daha az oluşmaktadır. Bunun yanı sıra alçak katlarda iseniz de hafta içlerinde taşınmayı tercih ediniz ki asansör kullanımı için sıkıntı oluşmasın. Ayrıca nakliye de hafta içi tercih edilirse ekonomik açıdan da daha uygun olacaktır. Bunun yanı sıra çok ucuz olsun diye de güvenmediğiniz bir firmaya eşyalarınızı teslim etmeyiniz. Eşyalarınızın sıfır hasarla taşınması için firmamızı tercih edebilirsiniz.

                   Evden eve taşıma işlemi yapılırken sizlere eşyalarınızı sigortalatabilir ve bu şekilde taşıma şirketimize işinizi verebilirsiniz. 

Trabzon Nakliyat Trabzon Evden Eve Nakliyat Trabzon Taşımacılık Trabzon Evden Eve

Servislerimiz

Özel Taşıma Hizmetleri

Sigortalı Taşımacılık - Sigortalı Nakliyat

Türkiye'nin Her Yerine Kaliteyi Götürüyoruz

Nakliyat sektöründe tüm Türkiye'ye hızlı ve güvenli taşımacılığı büyük bir özen içerisinde götürmekteyiz.

Dağıtım Ağı - Dağıtım Zinciri

Güvenlik & Uyum

Eşyalarınızın güvenliği için taşıma öncesi işlemlerde en küçük eşyanıza kadar her şey paketlenir ve uzman ekiplerimizce araçlara yüklenir. Taşıma sonrası tüm eşyalarınız aynı hassasiyette yerleştirilir.

Depolama - Eşya Depolama, Nakliye Depo

Depolama

Depolama hizmetimiz ile sizler için fazlalık eşyalarınızı bir süre bekletme fırsatı sunmaktayız. Depo Bölgelerimizi Yerler sayfamızdan kontrol edebilirsiniz.