Tunceli - Kösedağ Nakliyat

Tunceli

Tunceli


Hayatımızın en zor evrelerindenbiridir diyebileceğimiz dönemlerimizden biridir taşınma. Taşınma gerçekteninsanları hem psikolojik olarak hem de maddi olarak yıpratan bir süreçtir. Amaneyse ki çok uzun süren bir süreç değildir. Gene de nerden baksanız bir haftasürecek bir süreçtir. Özellikle bayanları çok yıpratan bir süreç olmaktadır.

                   Tunceli evden eve nakliyat firmamız ilesizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. İyi bir taşıma için sizlerinkolilediğiniz ürünlerinizi çok iyi yerleştirmelisiniz. Mesela; camlarlarporselenleri aynı koliye koymayınız. Kırılacak eşyalarınızın üzerine kırılacakdikkatli taşıyın diye yazmanız faydalı olacaktır. Cam ve porselenleri ayrıcakolilere yerleştirirken kesinlikle gazeteyle sararak yerleştirin ki kırılmaolasılığı en aza indirgenmiş olsun. Bu işlem porselenler içinde geçerlidir. Bununyanı sıra beyaz eşyalarınızı asla siz battaniyeye sarmayınız ve firmamızdangelen ekiplere özel koruyucularla sarmalarını söyleyiniz. Firmamızdan gelenekipler baloncuklu koruyucu örtülerle saracaktır beyaz eşyalarınızı ama oldu kifarklı bir durum fark ettiniz hemen uyarabilirsiniz. Ayrıca beyaz eşyalarınızıntek kişi tarafından hareket ettirilmesine de izin vermeyiniz. Bu tarzhareketler beyaz eşyalarınızda ezilmelere veya motorda hasara nedenolabilecektir. Deneyimli ekibimizde bu tarz sorunlar yaşamayacağınız kesindirama başka bir firma ile anlaşırsanız aklınızda bulunmalıdır bunlar. Ayrıca dakesinlikle eşyalarınızı sigortalatmalısını ve firma ile tüm işlemlerinindetayının yer aldığı bir sözleşme imzalamalısınız ki işlemleriniz kağıtüzerinde de yer alsın. Tunceli evden evetaşıma firmamız bu tarz şeylere dikkat edecektir ama ola ki dikkatsizlikolursa hatırlatmalısınız.

                   Evinizitaşıtacağınız firmaya güvenmeniz ve firmanın da sizi mahcup etmemesi önemliolacaktır. Ama firmamız olarak sizlere deneyimli ekip arkadaşlarımızla hizmetvermekteyiz ve her eşyanızın montajını da yapmaktayız. O yüzden güvenmektenpişman olmayacaksınız. 

Nakliyat Tasimacılık Tunceli Evden Eve Tunceli Nakliyat Tunceli Taşımacılık Evden Eve

Servislerimiz

Özel Taşıma Hizmetleri

Sigortalı Taşımacılık - Sigortalı Nakliyat

Türkiye'nin Her Yerine Kaliteyi Götürüyoruz

Nakliyat sektöründe tüm Türkiye'ye hızlı ve güvenli taşımacılığı büyük bir özen içerisinde götürmekteyiz.

Dağıtım Ağı - Dağıtım Zinciri

Güvenlik & Uyum

Eşyalarınızın güvenliği için taşıma öncesi işlemlerde en küçük eşyanıza kadar her şey paketlenir ve uzman ekiplerimizce araçlara yüklenir. Taşıma sonrası tüm eşyalarınız aynı hassasiyette yerleştirilir.

Depolama - Eşya Depolama, Nakliye Depo

Depolama

Depolama hizmetimiz ile sizler için fazlalık eşyalarınızı bir süre bekletme fırsatı sunmaktayız. Depo Bölgelerimizi Yerler sayfamızdan kontrol edebilirsiniz.