Van - Kösedağ Nakliyat

Van

Van

Evden eve geçmek insanları sevindirebilir bir durumdur; mesela ev almış ve kiradaki evden çıkılıyorsa bu mutlu edecektir elbette. Fakat aynı zaman da stresli bir süreç olduğu da gerçek bir durumdur. Sonuçta ev toplanacak, taşıma şirketi bulunacak, taşıma şirketi taşırken bir şey kırıp dökecek mi belli değil, taşınan eşyalar yerleştirilecek vb. birçok sıkıntı art ardına sıralanacak.

                   Van evden eve nakliyat firması olarak sizlere iyi bir hizmet sunmak için deneyimli ve bu işte usta olan ekip arkadaşlarımızla sizleri beklemekteyiz. İşlerinde deneyimli derken ne yapacaklar ki demeyin bu işte de deneyim şarttır. Örneğin mobilyalarınızın en az hasarla taşınabilmesi için gereken sistemlerin olması tek başına yeterli olmayacaktır. Ekibinde işinde profesyonel olması daha iyi bir iş çıkmasına neden olacaktır. Ekibimize düşen iş mobilya ve tüm eşyalarınızın itina ile ambalajlanmasını sağlarlar ve itina ile yükler ve itina ile yeni evinize yerleştirirler. Bunun yanı sıra montaj işleminde de uzman ekip arkadaşlarımız da bulunduğu için tüm eşyalarınızın montajı da yapıldıktan sonra eviniz teslim edilir. Bizlerle çalıştığınızda bunu sizlerde göreceksiniz. Ama kısaca Van evden eve taşıma firmamızdan bahsedecek olursak; sizin eşyalarınızı evinizin durumuna göre en uygun yöntemle evinizden alıyoruz ve gene en uygun yöntemlerle evinize yerleştiriyoruz. İşlem esnasında eşyalarınızın sigortalanmasını dileyebilirsiniz bunu da gerçekleştirebiliriz. Ayrıca eşyalarınızı taşıyan aracın ruhsatının fotokopisini de isteyebilirsiniz şayet içiniz o şekilde rahat etmezse.

                   Taşınma işinin sıkıntılı olan bu sürecin sizler için daha rahat ve hasarsız geçmesi için biz firmamız olarak sizlerin yanındayız. Sizlerin güven duygusunu geliştirmek için bizden isteyeceğiniz her türlü işlemi kabul ederiz. Sigortalama ve sözleşme işlemleriyle zaten hem sizleri hem de kendimizi koruma altına almış oluyoruz. 

Van Nakliyat Van Taşımacılık Van Evden Eve Nakliyat Van Taşımacılık Fiyatları Evden Eve Nakliyat Van

Servislerimiz

Özel Taşıma Hizmetleri

Sigortalı Taşımacılık - Sigortalı Nakliyat

Türkiye'nin Her Yerine Kaliteyi Götürüyoruz

Nakliyat sektöründe tüm Türkiye'ye hızlı ve güvenli taşımacılığı büyük bir özen içerisinde götürmekteyiz.

Dağıtım Ağı - Dağıtım Zinciri

Güvenlik & Uyum

Eşyalarınızın güvenliği için taşıma öncesi işlemlerde en küçük eşyanıza kadar her şey paketlenir ve uzman ekiplerimizce araçlara yüklenir. Taşıma sonrası tüm eşyalarınız aynı hassasiyette yerleştirilir.

Depolama - Eşya Depolama, Nakliye Depo

Depolama

Depolama hizmetimiz ile sizler için fazlalık eşyalarınızı bir süre bekletme fırsatı sunmaktayız. Depo Bölgelerimizi Yerler sayfamızdan kontrol edebilirsiniz.