Kayseri Evden Eve Nakliyat Fiyatları - Kösedağ Nakliyat

Kayseri Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Kayseri Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Kayseri nakliyat fiyatları, Kayseri evden eve nakliyat fiyatları, Kayseri nakliye fiyatları, Kayseri ev taşıma fiyatları.

Kayseri evden eve nakliyat her ne kadar zor ve meşakkatli  bir iş olsa da evini taşıtmak isteyen bir kişi ne kadar ücret ödeyeceğini de bilmesi gerekmektedir. Gelin Kayseri nakliyat fiyatlarını hep beraber araştıralım.

Örneğin 2+1 lik bir eşyanız var ve bunu şehir içinde taşınacaksınız. Binamızda asansör var olduğunu sayalım bu taşıma için firmalardan alacağınız minimum fiyat 500 tl ile 700 tl arasıdır. Tabi ki bu fiyat işini temiz yapan ve kurumsal firmalar için geçerlidir. Normal korsan firmalardan 400 tlye kadar fiyat alabilirsiniz. Ama bu taşıma ne kadar sağlıklı olur orası muamma.

Aldığınız bu fiyatlar içindeki hizmetlere gelecek olursak. Firmanın göndereceği eleman sayısı en az 5 kişidir. Bunların içinde bir tanesi mobilyacı geri kalanı ise taşıma elemanıdır. Bunu yanı sıra ambalaj malzemesi (patpat naylon, koli bandı, streç boş koli) gibi malzemeler gelmektedir. 

3+1 ve 4+1 eşyalar için fiyatlar 200 300 tl civarında daha da artabilir. Ekstra dışardan asansör istemeniz durumunda asansörün kurulduğu her tarafa ekstra 200 tl ödemeniz gerekmektedir. Belki bu fiyatla cebinize kabarık gelebilir ama emin olun ki bu tür bir taşıma yaptığınızda yeni evinizde keyif kahvesi içmiş olacaksınız. Aksi takdirde korsan firmalarla yapılan taşımalar taşındıktan sonra uykularınızı kaçırabilir. 

Dileğimiz firma seçerken fiyatlara aldanıp yanılmamanız noktasındadır.